Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is úgy látjátok hogy az...

Ti is úgy látjátok hogy az iOS egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
Volt iOS8 az iPhonémon, aztán feltettem az iOS9-et és rosszabb lett, videosztrim meg telefonálás meg egypár dolog. Gondoltam felteszem most az iOS10-et, bazzz ez még xarabb mint a 9. Ti mit tapasztaltatok?

#iPhone #IOS #xarabb
2016. okt. 5. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi nem.
2016. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem? Es iOS10-ed van?
2016. okt. 5. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, iPhone 7-en.
2016. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
iOS7-től kezdve volt egy kis mélyrepülés korábbi verziókhoz képest, de úgy látom, iOS10 meglepően jóra sikeredett.
2016. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ios 8 után a 9 egy szarnak tűnik (10-et eddig csak bétában próbáltam ott jobbnak tűnt a 9-nél)
2016. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj gondolj bele! Semmi értelme valamit csinálni az Apple-nek. Ha így is úgy is megveszik akkor minek? Kiadhatna egy téglát alma logóval, hidd el azt is millióan vennék. Már nagyon régóta nem a telefon ért veszik hanem a márkáért.
2016. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 hat azert ezt nem mondanam ilyen hatarozottan, mert az Apple azert csinalt sok mindent amit senki eddig, peldaul az iCloudot, Facetimeot, iMessaget o talalta ki, most az iOS10-ben beraktak a Home Kit -et, ez is ujdonsag vilagszinten.

Ami qurvara idegesito az a pokemonizalasok idiotasagok, szivecskek, rajzocskat, mintha idiota gyerekeknek akarnak eladni a telokat. Na meg az ebbol fakado rendellenes mukodes. Pl az imessageben elqurtak a kamera ikont, stb.

2016. okt. 6. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tudhatod hogy valami sikeres, ha más gyártó is átveszi. Pontosan leírod melyik mire való? Gondolom azért írtad le mert nagyon hasznosak :)
2016. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit irjak le?
2016. okt. 7. 07:46
 10/12 anonim ***** válasza:
iCloudot, Facetimeot, iMessaget, Home Kit
2016. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!