Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri előfizetni az apple...

Megéri előfizetni az apple musicra?

Figyelt kérdés
Olyan válasz nem érdekel hogy minek az ott a youtube.köszönöm

2016. okt. 5. 18:07
 1/10 A kérdező kommentje:
meg mennyi mobiladatforgalmat csinál ez?
2016. okt. 5. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Le tudsz vele tölteni a telefonra számokat, illetve gyorsítótáraz is, azaz ha valamit 2x hallgatsz meg egymás után, csak egyszer szedi le. Egyébként 90 nap próbaidőt kapsz ingyen,így semmibe nem kerül kipróbálni. Nekem amúgy bevált.
2016. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom van offline mód.

Azaz letöltöd wifin keresztül a zenéket amit hallgatni akarsz, így nem lesz extra mobil adatforgalmad.

Javítsatok ki ha tévednék.

2016. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt nem tudtam hogy van 90 nap próba,valóban nagyon jó, szinte minden zene fenn van amit kerestem,ez megér majd 5 eurót ha lejár a próba az biztos,a wifis dolgot majd kipróbálom ha haza értem eddig vagy 10számot hallgattam és csak 20mb adatforgalom lett az meg nem sok
2016. okt. 5. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
7 vagy 10 euroert nem emlekszem pontosan meg lehet venni csaladi elofizetessel max 6 csaladtag hasznalhatja, ugy kb 1...2 euroba kerul tagonkent.
2016. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja es orrverzesig hallgatsz azt amit akarsz, minden megvan rajta.
2016. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a zenék itt elég jó minőségüek nincsenek agyontömöritve gondolom
2016. okt. 5. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megnézném a spotifyt meg a deezert is.

Azok ingyen is használhatók, próbaidő ott is van és elő sem kell hozzá fizetni. A próbaidő után meg eldöntheted, hogy kell-e. Ha nem, akkor is használhatod tovább csak lesznek reklámok.

Én maradtam a spotifynál.

2016. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy dolog mondjuk zavar hogy nincsen benne előzmények, mer hallottam egy jó számot tovább nyomtam és azóta nem találom volt olyan amit már 5x láttam de azt amit keresek azt meg nem találom
2016. okt. 5. 23:58
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar hogy feleslegesen fizetsz akkor nyugodtan. Csak azt nem érzem miért nem adakozod el inkább, mintsem a kukába megy?
2016. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!