Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkremehet az iPhone akkumulá...

Tönkremehet az iPhone akkumulátora, ha folyamatosan be van kapcsolva?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy iPhone 7-et, és észrevettem, hogy nem megy az ébresztőóra, ha a telefon ki van kapcsolva (eddig Androidos telefonom volt, ahol ez nem okozott gondot)


Nem-e káros az akkumulátornak az, hogy éjjel-nappal be van kapcsolva a készülék?

Nem merem töltőre se tenni hosszabb ideig éjszaka, mert előbb-utóbb ez se használna neki


2016. okt. 6. 06:45
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Nyugodtan bekapcsolhatod éjszakára, sőt nyugodtan tötlheted is egész éjszaka, mint az emberek 90%-a. A következő generációig simán kibírja.
2016. okt. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az iPhonet biztonsagosan lehet tolton hagyni ejjel is.


A szamszumggal vannak nagy gondok, tolton hagyva ejjelre kigyulhat az aksija vagy felrobbanhat a litium cella.

2016. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A telefonok használatra vannak tervezve, nem kell őket pátyolgatni, pihentetni, a beépített elektronika elvégzi helyetted.

Minden akkumulátor teljesítménye romlik az idő múlásával, akkor is, ha az említett módon "próbálsz rá vigyázni".

Nyugodtan hagyd töltőn, ill. bekapcsolva.


A második válaszoló ideböfögését pedig csak neme egyszerűséggel ignorált, ő az a korlátolt fajta, aki a szuperigazhirek.blog.try.eoldal.org és ehhez hasonló kaliberű weboldalok 2 soros clickbait címeiből tájékozódik.

2016. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessek:

https://www.youtube.com/watch?v=-quaBJf4E6o


Vagy a gugliba irjatok be hogy "samsung explode when charged", tobb ezer talalatot ad ki.

2016. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy tessek itt:

[link]


Ezek mar az uj Note 7-esek, amelyikek ki voltak cserelve, nem a regi szeria amibol egy csomo felrobbant.

Az uj szeria ugy latszik nem robban viszont melegszik es kigyul.

2016. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, tudom mi volt a Note 7 körüli botrány. Csak te teljesen másképp fogalmaztad meg.


"A szamszumggal vannak nagy gondok"

Nem a Samsunggal, hanem csak az első generációs Note 7-tel, amiből mindet visszahívták, és kicserélték.


"tolton hagyva ejjelre kigyulhat az aksija"

-Semmi köze nem volt a töltőn hagyáshoz.


"vagy felrobbanhat a litium cella."

-Nem robbant fel egyik sem, csak kigyulladtak. Amit a legtöbb hírportál robbanásként hozott le, nyilván, úgy drámaibban hat.


Azt is tegyük hozzá azért, hogy a kb. 1 millióból 35 készüléknél lépett fel. Ami ilyen szempontból nagy és megengedhetetlen arány, de ők nem elsusmákolták, hanem visszahívták az ÖSSZESET, és kicserélték őket vadonat új, immáron hibátlan darbokora.


Nem vagyok én Samsung párti, de ez a tényektől mentes, csupán undorból és elfogultságból írt szösszeneted szimplán nevetséges. A százalékod is prezentálja hitelességedet.

2016. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem volt még iPhone-om, és mivel elég drága volt, ezért szeretném ha kibírna legalább 4-5 évet, nem pedig a következő generációkor kellene újat vennem


Az előző Androidos telefonomat is azért váltottam le 4 év után, mert elviselhetetlenül lassú volt (HTC), és szerettem volna végre egy használható telefont

2016. okt. 6. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
a telefont ki-be kapcsolgatni szerintem hülyeség. arra találták ki, hogy használva legyen. éjjel nyugodtan fent maradhat töltőn, az emberek 98%-a így tölti a telefont.
2016. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!