Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note4 telefont egyik napról a...

Note4 telefont egyik napról a másikra nem ismeri fel a számítógép! Csak a telefont nem a pendriveok és a digitális rajtáblám gond nélkül működnek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A számítógépemen nemrég újra lett aktiválva a win8.1, azóta az USB hol felismeri a note4-et hol nem! Mi lehet a gond? Nem tudom az újra aktiválásnak van-e köze hozzá egyáltalán! (nem én csináltam az újra aktiválást) Amikor felismeri a telefont, akkor meg a mappákat ítéli üresnek. Van hogy az egyikben megjelennek a fájlok a másik mappában nem. A hátlapi és az előlapi usb portok is ezt művelik. A lapotop-on amin win7 fut minden oké. Tehát nem a kártya szállt el és nem a telefonnal van gond és nem is a kábellel.

2016. okt. 6. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A win 8 nem a legjobb én utáltam. Használd a 10-et az ezerszer jobb. És ha neked esetleg az ablakos mód tetszik akkor kapcsold be a tablagép módot és akkor tök ugyan az.
2016. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Csatalakozó, kábelhiba is lehet ha tudod próbáld ki másik gépen, másik kábellel éspersze ezek variációi.
2016. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ, de nem ez volt a kérdésem! :)


Gugu Gabor: Neked is köszönöm! Írtam hogy nem a kábellel van a gond és nem is csatlakozóval, mert minden mással működik. Kipróbáltam egy másik olyan gépen amin Win8 fut, ott nem volt gond. Továbbra is fennáll a probléma, csak az én otthoni gépem a ludas és csak a telefonommal van baja. Ami poén, hogy most újra kéri 3 hónap utána a Win8 újra aktiválását.

2016. okt. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!