Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vélemény?

Huawei P9 Lite vélemény?

Figyelt kérdés
Ár-érték arányban milyen? Most ment tönkre S4 mini telefonom, zárlatot kapott, és Huaweiben gondolkozom..a P8 Lite-ot nem nagyon ajánlják, igaz, tömeg telefon lett, de állítólag sok hibája van...a P9 Lite most 70ért van a Media Markt-ban..szerintetek?

2016. okt. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
van a neten kétmillió vélemény róla. Gondolom elolvastad.
2016. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyakorikérdések..
2016. okt. 6. 15:54
 3/5 Ensam skog válasza:
Nekem egy p9 lite-om van. Az egyik legjobb telefonom amim valaha volt. Fél év használat után is nagyon gyors és imádom, hogy az előző Sony-m hoz képest az akksija jóval erősebb. Nem gondolkodik teszi a dolgát. Szerintem nagyon jó ár érték arány.
2016. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt nézd meg: [link]


A "Következő oldal" gomb alatt van egy olyan, hogy hozzászólások, konkrétan 3519 db. Ezeket olvasd el. :)

2016. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én tegnap vettem meg a médiában.. Eszméletlen jó telefon olyan.. Nem bántam meg hogy megvettem én csak ajánlani tudom 1 nap után..
2016. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!