Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltöttségi szintet rosszul...

Töltöttségi szintet rosszul jelzi?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core Prime telefonom azt jelzi, hogy az aksi 39% on van és lemerül. Felrakom töltésre, és 39% tól "indul a töltés". Mi lehet a hiba?

2016. okt. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én régi telefonom is ezt csinálta. Kiírta, hogy 1%, lemerüt, kikapcsolt, felraktam kb 3 percre, bekapcsoltam és hirtelen 40-50% lett. Ha kikapcsoltam a telefont, akkkr föl-le ugrált a %; valamint ha 80%-ra ment fel a töltés, akkor a maradék 20%-ot pár perc alatt töltötte fel. Öreg, régi volt már az akksi. Elhasználódott. Szerintem cseréld ki. (Tuti nem vírusos, mert hatd resetet is kapott, az sem oldotta meg)
2016. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Púpos az akksid. Dobd ki, vegyél másikat.
2016. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!