Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos! Hogyan tudom a android...

Fontos! Hogyan tudom a android 6. 0.1-ről visszaállítani a telefonomat 5.1.1-re? Nagyon fontos! Lassabb a telefonom, pls!

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti, gyartoi oprendszer telepitokeszletevel es jopar specifikus programmal. Mivel meg gyartot se irtal, nehez iranyba allitani merre van az elore...


Amugy frissites utan ugye illik teljes gyari resetet csinalni, gondolom az elmaradt. Meg frissites elott illik forumokat olvasni, hogy a 19900 forintos Navon vagy XiangXien biztosan okes lesz-e az uj verzioval.

2016. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyári beállítások visszaállítást csináltál frissítés után? Ha ezután is fennáll a probléma, akkor jó lenne, ha leírnád a telefonod pontos típusát, hogy segíteni is tudjunk :)
2016. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem 1gb RAM-os telefonra van rárakva a marshmallow, mert akkor behalok :"D
2016. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy J5 (J500FN)
2016. okt. 7. 12:21
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként csináltam visszaállítást, de semmi nem változott :/
2016. okt. 7. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sammobile.com-on keress egy rendszert és flasheld fel rá...

röviden ennyi

2016. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!