Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy kb 2 hetes Iphone...

Van egy kb 2 hetes Iphone Se-m, folyton ledobalja a halozatot, azt írja ki nincs szolgáltatás. Senki nem tud hivni, én sem tudok senkit hívni . Többi lennt?!

Figyelt kérdés
Beadtam az Amarium Proba ott azt mondtak ilyen gonddal meg ők sem találkoztak. Mennyi az eselye, hogy újat kapok helyette vagy csak "megszerelik" és ugy adjak vissza?
2016. okt. 7. 12:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sajat magam gyűjtöttem össze ra a penzt és nagyon rossz ez így. Nemtudom , hogy működnek az ilyen szervizek egyik telefonommal sem volt így . Reklamalhatok ha nem kapok újat? Vagy ameddig tudjak szerelni ne is remenykedjek h adnak egy masikat ?! tiszta ideg vagyok mar miatta , h pont én fogtam ki a selejtet
2016. okt. 7. 12:56
 2/14 anonim ***** válasza:
Garanciába küldd vissza. a bolt hozzáállásától függ hogy mennyi idő amig vissza kapod. ha meg 14 napon belül vagy és online vásároltad akkor simán küldd vissza
2016. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már a szervízben van kedd óta. Arra varok , hogy szóljanak mi lett a keszülekkel.
2016. okt. 7. 13:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hatha van valakinek tapasztalata ilyen ugyben. Mit lehet elvarni a szerviztől meg ilyesmi.
2016. okt. 7. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:

iPhone-t nem javitanak, cserelik, Apple policy.


Mondjuk azt nem teljesen ertem, hogy sirasig aggodod magadat egy telefonon. Nem lehet, hogy esetleg picit tulvallaltad magadat es olyan keszuleket vettel, amit igazabol nem engedhetsz meg magadnak?

2016. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok fellengzősködni , de nem teljesen erről van szó . Nem vagyunk csórók de milliardosok sem. Ez volt az a modell amit pont megengedhettem magamnak. Szóval ha érted mire gondolok. Iphone 7 re mar nem futna , de ettől nem lett kisebb a kajapénz. Csak tényleg félek mert szerettem volna egy jó telefont és bánkódom miatta , hogy én lettem akinek a " rossz"jutott
2016. okt. 7. 13:06
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Meg mindig csak egy sz*r telefonrol beszelunk, te meg egyre jobban belehergeled magadat hogy jajjjjjderossznekem, jajjjjpontnekemjutott.


Azt szeretned hogy sajnaljunk? Oke, sajnalunk, de rossz lehet most neked, el sem tudom kepzelni mennyire durvan rossz lehet hogy ilyen draga telefon es nem tudod hasznalni, juuuuj, kersz csokit?


Ha tuljutottal ezen, felhivod a szervizt es lehetoleg nem a sirastol elcsuklo hangon, ertelmesen megkerdezed oket, hogy mire lehet szamitani. Mondjuk amikor beadtad javitani, akkor is megkerdezhetted volna, de nyilvan akkor sem tudtal racionalisan gondolkodni.

2016. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is SE van par honapja, miota megjelent. Nalam az van hogy a mobil net gondol egyet es nem elerheto, pedig a 3G ikon ott van a kepernyo. Ilyenkor repulogepet nyomok neki ketszer es visszajon a net.

Esetleg probald meg te is.

2016. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem 6s Plus-om van, és néha nálam is előfordul, hogy eldobja a hálózatot, meg az is amit az előző írt, hogy a mobilnetet. Ahogy látom, nem egyedi eset akkor. Repülő mód, illetve újraindítás eddig nekem is mindig megoldotta a problémát. De nekem is megfordult a fejemben, hogy talán hibás a telefonom. Ne aggódj kérdező, biztosan megjavítják majd a telefonod ;)
2016. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer fordult elő ilyen a 6 hónap alatt. Szintén SE... Kiszedtem a simet, visszaraktam... és azóta jó :D MEDZSIK :D
2016. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!