Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy privát...

Létezik olyan, hogy privát üzenettel vírust kapjak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy műszaki zseni, sőt!

Kaptam privát üzenetet, és azóta ha be akarok lépni az üzeneteimbe, mindig a google figyelmeztetése jön be, miszerint a telefonomon négy vírus van, kövessem az utasításokat stb., küldjem az emeltdíjas számra azt az sms-t,és ez hetente mit tudom én mennyibe kerül.

Nő vagyok, ráadásul nem pont a mai generáció, és nem értem.

Köszönöm a válaszokat.


2016. okt. 7. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:
És csak akkor jön ez elő, ha az üzenetekre lépek.Sehol máshol nem jelenik meg.
2016. okt. 7. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is virus ez hanem inkabb Malware. Torold le azt az uzenetet, akkor is bejon?

Kulonben nehogy kattints arra a micsodara, mert akkor meg tobb virust kapsz, ezek olyan malware-ek amelyek tovabbi malwareket meg virusokat telepitenek a telora.

2016. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Töröltem minden üzenetet, de ha az "üzeneteid" opcióra lépek, megint rögtön bejön.Olyan mintha megbolondult volna a telefon.

2016. okt. 7. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a malware már átvette az irányítást. Valószinüleg kicserélte az üzenetek ikont egy sajátra ami bedobja a reklámot.
2016. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!