Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy tartósan ugyanaz az értesítés hangja, a Samsung telefonomon?

Figyelt kérdés

Eddig nélülözhető próbléma volt számomra, de most már zavaróvá vált...

A telefon megvásárlása után pár hónappal lépett fel az a probléma, hogy amit beállítok értesítő hangnak, egy-két hét múva automatiukusan visszaállítja az eredeti "Over the horizon" című dalt. Ami önmagában még nem zavaró, de ez az értesítés addig nem szűnik meg, még el nem olvasom az értesítést! ... és persze van olyan, hogy egész nap nem nézem meg a telefonomat, és délután kerülök oda, hogy bele olvasgathatok a kapott értesítéseimben, és ha például fél 9-kor kapok egy SMS-t, és csak du. 2-kor tudom megnézni, az akkor addig "zenél".



2016. okt. 7. 19:41
 1/3 anonim válasza:
Legkönnyebb megoldás gyari beállítások visszaállítása... És melyen modellről van szó ?
2017. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én majdnem új Samsung Galaxy J5 (2016) mobilom is ezt tette, ha nem néztem meg az SMS-t, állandóan zenélt. Más okok miatt szoftvert cseréltettem benne, azóta nem teszi.
2017. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítségeteket! :) :)

#1 Lehet, hogy érdemes lenne nekem is megpróbálkoznom egy rendszer visszaállítással...

#2 ... ha pedig az előző nem sikerült, fontolóra veszem én is a szoftver cserét.

2017. júl. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!