Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Grand Prime-omra le...

Samsung Grand Prime-omra le akartam tölteni egy alkalmazást (musical. Ly) le is töltötte de nm tok videókat nezni rajta meg csinalni se. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem ha minden téren jol működne a telom de sokszor nm tudom mitől lassul. Attol h lassú a netunk v attol h elegge le van terhelve. Na a lenyeg hogy azert hogy egy alkalmazást le tudjak tölteni v hogy gyorsabb legyen erdemes elvinni szervizbe?

2016. okt. 8. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nincs elég helyed,vagy pont azzal a telefonnal nem kompatibilis.De bezárhatsz háttérben futó alkalmazásokat is hátha belassítják.Ha ezek se segítenek nyilván szervíz,újratelepítik a telefont aztán jobb lesz egy fokkal.A musical.ly sokat foglal szóval kell neki a hely (kb 200 mega vagy több.)
2016. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon nagyon!!! Viszont azt h nm kompatibilis a telefonommal azt nem hiszem, mert mar letoltottem. Es alkalmazason belul nem mukodik belepni is alig tudtam. Viszont nagyon szeretnem ha jol mukodne nekem a Musical.ly. Ha sokat hasznalom akk kellene "pihentetnem"? Pl.: egy napig nem hasznalni v kevesebb alkalmazast tolteni ra
2016. okt. 8. 09:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert sokkal régebbi generációs telefonomon is fut akk az enyémmel mi a baj?
2016. okt. 8. 09:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam nem az en régebbi generációs telefonomon hanem csak szimplán regebbi generációs telenon.
2016. okt. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!