Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom ki kártyafüggetle...

Hogyan tudom ki kártyafüggetleníteni a mobilomat vagy mennyiért csinálják ezt meg?

Figyelt kérdés
jelenleg pannonos és ajándékba kaptam és T-Mobil-ra szeretném ,mert ahhoz van SIM kártyám,új SIM kártyát nem akarok venni.
2010. ápr. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
TurboSim : független "lesz" és a garancia is megmarad
2010. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi linken vehetsz függetlenítő(turbo) simet. csak berakod a sim és a mobil közé és kész is.

[link]

2010. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan megoldás nincs hogy ne kelljen rá pénzt költenem,tehát valami kód,ilyesmire gondoltam.
2010. ápr. 25. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mert a kódot is pénzért adják, már egyáltalán ha adnak mert neki is meg neked is komoly bünti jár(akár börtön is).Mellesleg ha előfizetésesen vásároltad a mobilt és kiütöd belőle a sim lockot letiltja a pannon !
2010. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha,vágom:(köszi akkor marad a turbo sim
2010. ápr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!