Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Cat s60 az árát?

Megéri a Cat s60 az árát?

Figyelt kérdés
Már régóta gyűjtök új telefonra, és még a régebbi Caterpillarokba beleszerettem. Arra gondoltam, hogy a Cat s60-at venném meg. Olvasgatok róla meg nézek videót, de kicsit valahol bizonytalan vagyok, mert mégis csak 220 ezer forint az ára... Szerintetek megéri? Akinek van tapasztalata, vagy véleménye vele kapcsolatban, és ki is fejti, annak köszönöm :)

2016. okt. 8. 12:02
 1/1 Roland921026 válasza:
Szia kb. 3 hete vagyok cat s60 tulaj. Az első kérdésed magadnak kellene felteni, hogy egy készüléktől milyen elvárásaid vannak. Jómagam azért vásár mert munkába is hordom és strapabírobb mint 1 átlag okostelefon. Valamint azokat a funkciókat is tudja mint egy átlag mai telefon. Teljesítménybe erősebb középkategoria. A kamerája viszont ratyi... De ez a készülék nem arra lett kitalálva, hogy profi fotokat lőj vele. A kamerájában messze elmarad a versenyben hiába 13 megapixeles. Úgyanis az s60at a hőkamerájára optimalizálták aminek szintén nincs egetrengető minősége, dehátúgye a telefonban megtalálható és hát mégis ez az első teló amit ilyen technologiával szereltek. Késöbb lehet kiforrja magát, de még ez is gyerekcipőben jár. A telefont elsősorban munkásoknak találták ki akik fizikailag dolgoznak nem pedig az irodában. Persze, ha ráejted a 65 ös kulcsot akkor ez sem fog másképp viselkedni mint a többi... Arra ott van a B15 he he. Esetleg ha tetszik a telefon kisebb nagyobb komprumiszumokkal, de egy használható telefon. Döntésedben befolyásolni nem akarlak, de valóban árában drága telefon most jelenleg a samsung csúcsmodeljétől is drágább, de azt a teljesítményt, nem hozza. Viszont sokkal megbízhatóbb. Lehetne még sokat ecsetelni erről. Talán ha gondolod további kérdéseidre szívesen válaszolok.
2017. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!