Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jo a Navon Mizu...

Szerintetek jo a Navon Mizu D504 es telefon?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen vagy az ismerosenek, tapasztalatokat tudtok mondani? Elore is koszonom a valaszotokat. :) (bocsi az ekezetek miatt telefonon vagyok)

2016. okt. 8. 18:33
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem van egy kis tapasztalatom a Navon telefonokban(Nekem 2-3 éve van Navon Mizu M450 telefonom)

. Nagyon jó telefonok szó sem róla, de rengedek kisebb nagyobb probléma szokott vele lenni. Nekem 2-3 év alatt 3x púposodott fel az akumlátora, pedig úgy töltöttem, ahogy azt az útmutató írta. És mostanra a tápegysége is nagyon tönkre ment(Csak akkor tölti a telefont ha nagyon erősen be nyomom a töltőt a micro usb-be). Ajánlom a telefont, de akkor úgy vedd meg, ha van rá pénzed évente 2-5ezer forintot rákölteni.

Jó vásárlást!

2016. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lui7013 válasza:
Sziasztok! Én most vettem egy Navon 504-t. Épp most állitgatom be. Eddig egész jó csak egy gondom van. Hol tudom be állítani azt hogy hívásnál mutassa a számomat.? A hívó azonosítóm sajnos magánszámként jeleníti meg... Fontos lenne, ha valaki tud valamit,köszi előre is az infot!!!! Üdv Lui
2017. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!