Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahol javítanak Xiaomi...

Valahol javítanak Xiaomi telefont?

Figyelt kérdés
Találtam egy honlapot azzal a névvel hogy kínaitelefonjavitas.hu, ez nem éppen a legmegbízhatóbb név és sok fura dolog van gép kapcsolatban, szóval esetleg valami ismer egy megbízható helyet ahol megjavítják, vagyez a cég megbízható? Van hozott alaktrészem, azaz egy Touchscreen és lcd kijelző mert a touchscreen berepedt.

2016. okt. 9. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Garanciális szervizzel a WayteQ foglalkozik ezeknél a telefonoknál, de gondolom ha az ember odavisz nekik egy Xiaomit meg a csere alkatrészt azt is megcsinálnák.

De igazából akármelyik gsmboltba beviheted meg kéne tudniuk csinálni. Nekem legalábbis a Jiayumnak simán kicserélték a kijelzőjét úgy hogy vittem csere kijelzőt.

De szétnézhetsz hardverapron is, ott is szoktak hirdetni emberkék telefon javítást. Értékelés van az oldalon így azokat megnézve/olvasva ki tudod választani kire bíznád a javítást.

2016. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahol let vásárolva ott nemjavitják ?
2016. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kínában biztos javítják:D
2016. okt. 11. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!