Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
200-250 ezret szánnék telefonra, de nem igazán tudom, hogy melyiket érdemes megvenni. Samsung, Sony, Huawei, HTC, Xiaomi, LG?
2016. okt. 9. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
En galaxy s7 edge-t vennék.
2016. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Ennyiért csak iPhone-t szabad venni.
2016. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

SGS7Edge

HTC10

És a Google pixel?

2016. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ennyiért szinte bármelyik gyártó idei csúcstelefonját megkapod. Összességében ezek mind kiváló készülékek, de például egy LG G5 és egy Galaxy S7 mégis két külön világ. Olvass utána melyik miben jobb, nézegesd meg őket a Media Marktban, Edigitalban, vagy hasonló helyeken, és vedd meg a legszimpatikusabbat.


Ha az iPhone-ok használhatósága tetszik, és a hiányosságaik, illetve a zártságuk nem zavar, akkor az iPhone 6S-t és a 7-et is felírnám a listára.


Én személy szerint Galaxy S7-et vettem úgy fél évvel ezelőtt, és most is azt venném. Nem véletlenül népszerű, ettől persze lehet, hogy neked egy teljesen más készülék lesz az ideális.

2016. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is a Samsung Galaxy S7 a király, de kíváncsi voltam a véleményekre. Meg voltak már a történelemben drága mobilok, amik nem igazán sikerültek jól.


Miért is "csak iPhone-t szabad venni"? Pedig azt direkt hagytam ki a felsorolásból. Engem valahogy nem fogott meg eddig, úgyhogy kizárólag Androidost szeretnék venni.

2016. okt. 9. 13:14
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az S7Edge nem jöhet szóba? Sokat dob rajta az a +500Mah akksi!
2016. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De, az edge-re gondoltam.
2016. okt. 9. 13:19
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 9. 13:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Na még valami! Nehogy elfelejts tokot meg fóliát venni rá! Nem ismerlek, de magamból kiindulva "csupaszon" már 2 hét után tele lenne karcokkal, akár repedésekkel is...
2016. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne ennyi pénzem sztem a Google Pixelt választanám. Jobban megbízok benne mint a samsungban.
2016. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!