Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tönkre ment a telefonom pénteken. Javítani nem lehet. Van most 70ezer forintom telefonra, de én 130ezerért szeretnék venni. Szüleim nem akarnak adni pénzt rá, mert most nincs elvileg erre pénzük. Mondtam, hogy akkor vegyük meg 0%os thm es hitellel, de nem akarják. Pedig ott lenne a 70ezer forint, meg amit kapnák karácsonyra, születésnapomra azt is beleadnám (december végén van a szülinapom), de nemet mondtak, mert nem akarnak havonta 6ezret fizetni a telefonért. Pedig apám hónap végén akarna kimenni dolgozni németországba, akkor is jóval többet keresne. Most mit csináljak? 70ezerért nincs semmi normális telefon.
2016. okt. 9. 17:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
92%
Gyűjtsd össze 130 ezret ás ha megvan akkor vedd meg. Hitelbe én se vennék telefont. Amúgy gyereknek nem is kell ennyiért telefon.
2016. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
És hogy gyűjtsek össze annyit? Addig milyen telefont használjak?
2016. okt. 9. 17:54
 3/86 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom "apád" sem viccből megy ki dolgozni. Ha azt mondják nincs rá pênz, akkor nem értem mit követelőzöl. Hitelt ên sem vennèk fel egy sz@ros telefonra ami max 3 évig jó, utána kuka. Önző vagy és érzéketlen...gyűjtsd majd akkor össze a pènzt, max addig nem lesz telefonod ès vedd meg magadnak! Vagy menj el suli mellett diákmunkázni!
2016. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
85%
Van telefont 70 ezer alatt, nekem szuper telefonom van, és nem volt még 30 ezer sem. Hol élsz?
2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
70ezer alatt csak szarok vannak. 30ezerért milyet vettél? Van egyáltalán érintő képernyője? Vagy esetleg céges tarifához volt ennyi a telefon, ami 20-30ezer+ havonta?
2016. okt. 9. 17:58
 6/86 anonim ***** válasza:
82%

Már ne haragudj, de van 70 ezerért is jó telefonok. Nem vagy te atom fizikus, hogy ezerféle funkciója legyen. 70 ezres sőt olcsóbb telefon is tökéletes arra, hogy

1. telefonálj, vagy fogadj hívásokat

2 sms-t tudj küldeni


A többi már csak apró kiegészítő.

2016. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
87%
Diákmunkáról hallottál már?
2016. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
És iskola közben, 17évesen hol diákmunkázzak? És nem csak telefonálásra kéne a telefon...
2016. okt. 9. 18:04
 9/86 anonim ***** válasza:
94%
Nekem Huawei P8 lite-om van,dual sim-es,független,40 ezerért vettem,pedig 400-at keresek és nem gyerek vagyok.Majd ha te keresed a pénzt,értékelni is megtanulod,semmivel többet nem tud egy 130-as telefon,mint egy 70-es.Vagy veszek 70-ért vagy nem lesz telefonod.Ez a két választásod van,szerintem elég világosak voltak a szüleid.
2016. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
93%

Ki fogod bírni, hogy nem facebookozol meg szelfizel addig amíg nem gyűjtesz össze egy drága telefonra, ha neked ilyen nagyok az igényeid. Telefonálni meg netezni addig lehet egy 30.000 forintos telefonon is.

Nekem eszembe nem jutott volna követelőzni egy ilyen miatt. Most pedig,hogy felnőtt lettem megtehetem, hogy megveszem magamnak a drága telefont. De amíg nem keresel pénzt, addig ne más zsebére legyenek ilyen drága kiadásaid, pláne ha a szüleid azt mondták, hogy nincs rá pènz.

2016. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!