Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE (vip-phone-ról,127k...

Iphone SE (vip-phone-ról,127k ft ~5év) vs Huawei p9 lite (telekomtól 90k ft ~4év+ huawei talkband B0 [hozzá adják]) szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
iPhone? :'D na ne nevettess.. Nem tudom mennyire értesz a telefonokhoz, de akár hogy nézem, a legújabb almás teló is drága ahoz a csekély tudásához amit rejt.. Egyértelmű, hogy Huawei.
2016. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Az Iphone sokkal jobb, ha nem zavar a kis mérete...

Az első meg ahogy nézem nem nagyon tudja, hogy miről beszél...

2016. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
De tudom ;) az a baj, hogy akinek sok pénze van kidobni az megveszi. Az ios miatt nem éri meg. Mennyivel gyorsabb? Ezred-tízezred másodpercekkel. De az említett másik telefonhoz képest: kisebb, kamera is rosszabb, meg drágább is.. Akinek van pénze kidobni hát hajrá. Lelke rajta. Én kérdező, nem ajánlom.
2016. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Nos akkor vegyük sorra:

Kissebb: Valakinek előny-valakinek hátrány (nekem pl hátrány lenne) ez egyéni preferencia

Kamera: Hol jobb a P9 lite kamerája a 6s kamerájánál??? (6s kamera = SE kamera)

Hardverileg is az SE nyer

Ár: hát igen... ez van.

Nem használok ájfónt, nem akarom védeni, de k.rvára irritál az ilyen szintű vak elfogultság valamelyik oldal iránt.

MIÉRT NEM KÉPESEK ELFOGADNI AZ EMBEREK, HOGY MINDEGYIK OLDALNAK VANNAK JÓ ÉS ROSSZ TULAJDONSÁGAI?!?!?

2016. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert mi a jó abban, hogy kevés, de drága? Azért.. Valószínűleg te se azért vettél másik telefont, mert nem felelne meg az iPhone, hanem azért mert drága.. Másrészt meg az előbb csekkoltam a két telót, és nem. Nekem a nyolcszor 2Ghz még mindig jobban tetszik mint a kettő 1,6os..
2016. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Bakker. Magok és órajel alapján ítéled meg a processzor teljesítményét? Azt fogod, hogy pl egy Helio X10 az 8 magos, egy I7 6700 meg 4 magos?

És nekem az A9 jobban tetszik mint a kirin650...

2016. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ennyi is elég ahoz, hogy ne dobáljak ki pénzt feleslegesen telefonra, igen. Az arányok jól látszanak ezekből az alapvető számokból is.
2016. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: csak sajnos ezek a számok semmit nem mondanak a gyakorlatról - ellenben a laikusok ettől függetlenül úgy gondolják, értik. Ahhoz, hogy egy alkalmazás gyorsabban fusson egy többmagos eszközön, ahhoz úgy kell azt megírni, algoritmusokat kitalálni, amit leírni sokkal egyszerűbb, mint megvalósítani. Ezért 99%-ban 1 szálon szoktak dolgozni az appok, amely miatt pont ugyanolyan gyorsan futna 1 magon, mint 256-on. Nem véletlen gyúr az Apple az egyszálas teljesítményre (amely egyébként komolyabb feladat, nem ok nélkül marad le ezen a téren a többi ARM CPU tőle), ebből minden alkalmazás azonnal profitál, függetlenül attól, hogy írták meg a fejlesztő.

P9 lite-ban ráadásul 8 Cortex-A53 található, amely az ARM alacsony fogyasztású (és emiatt teljesítményű) referenciadesignja. Persze papíron szépen mutat, hogy 2 GHz (a magasabb órajelű 4-es cluster), meg hogy 8 magos.

2016. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, kérdezőnek meg lemaradt a válaszom. Szóval, iPhone SE gyorsabb készülék, és jobb a szoftveres támogatása. Az általad írt éveket viszont nem tudom értelmezni. Ugye ez nem azt jelenti, hogy hány év megtakarítást jelentene? Mert akkor minél olcsóbb készüléket vegyél...
2016. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező vegyél egy OnePlus3-at amely mindkét említett telefont megeszi reggelire
2016. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!