Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál lehet kapni üvegfól...

Vodafonnál lehet kapni üvegfóliát? Ha lehet akkor fel is teszik szépen?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a telefonom, és félek, hogy baja lesz ha ők teszik fel..
2016. okt. 10. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fel is teszik, persze, sőt, adnak melléd egy embert, hogy ha fáradt vagy, és nincs erőd nyomogatni a telefont, akkor ő fogja nyomogatni helyetted, csetel, tárcsáz, stb. neked csak mondanod kell neki, hogy mit csináljon!
2016. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, elfelejtettem röhögni...Általában ha kéred plusz pénzért fel is teszik..Ha ekkora barom vagy inkább ne "válaszolj"
2016. okt. 10. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert egy GSM bolt ám a Vodafone (<-- Így kell leírni, így már látható is, hogy valójában ki a barom!).
2016. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tuti, hogy te is valami vidéki suttyó vagy! Vodafonenál fóliát raknak a telefonra... Az ész megáll!
2016. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Haladjál már tovább hát nem igaz...Igen vidéki suttyó vagyok te nyomorék...valós...már kérdezni se lehet
2016. okt. 10. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy a Vodafonenál - ami egy szolgáltató, és nem GSM bolt - fóliát fognak rakni neked a telefonodra? Ennyire ostoba még sem lehetsz!?
2016. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem te még nem mindig ugyanaz vagy, mert tiltalak!
2016. okt. 10. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy tiltasz?
2016. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ketlem hogy feltennek, mivel ha elqurja aki teszi fel akkor fizetheti is ki, nem lehet ketszer ugyanazt feltenni. Es agy olyan nagy cegnel mint a Voda nem igazan vallalja magara senki hogy kifizet elqurt dolgokat. Szerintem.
2016. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt utolso!:)
2016. okt. 10. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!