Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen napelemes töltőt...

Milyen napelemes töltőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amivel pár óra alatt fel tudok tölteni egy telefont vagy powerbankot.

Valami olyat tudtok, ami tényleg képes erre? Sok olyan van, ami 200 cm2 és 50W-ot írnak rá, ami lehetetlen.



2016. okt. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem, van ilyenem, de a napelem az egy dísz rajta. Ha talán egy lakatlan szigetre kerülök egyszer ott jó lesz, hogy egy hónap alatt feltölt, de amúgy ekkora felületen csodát ne várj tőle. Amúgy vegyél egy nagy teljesítményű aksit aztán nem szorulsz rá. Nekem 10000 mAh-os van és fél óra alatt feltölti a telót és ezt háromszor képes egy töltés után. Így nem vagy rászorulva a napelemre, mert ennyi idő után már azért tud hálózatról tölteni az ember.
2016. okt. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindenképp napelem kéne.
2016. okt. 11. 15:21
 3/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ és számítok más válaszokra is.
2016. okt. 11. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kell mindenképp napelem? Power bank miért nem jó? Sokkal olcsóbb lenne!


Az elsőnek meg jelezném, hogy fél óra alatt teljesen feltölteni egy aksit lehetetlen. Legalábbis, úgy, hogy ne károsodjon!

2016. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, valóban elírva, mert másfél óra.
2016. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Napelem kell. Tudtok ajánlani valami jót, ami képes feltölteni 1 nap alatt 1 powerbenkot? (Kb 6-9 000 mAh pb)
2016. okt. 21. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Helló,


Ilyeneket nézz:

[link]


Az Anker elég jó márka, de az ilyen töltők még így is elég gyengék (úgy értem, kis hatékonysággal működnek). Szóval mindenképpen ilyen többpanelest nézz.

2016. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam:

[link]

2016. okt. 24. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló,


Úgy nézem, amit te linkeltél az 6 panellel ad 18 wattot, az Anker 3 panellel ad 15 wattot. A német amazonon van 21 wattos is:

[link]


Árban is van különbség, bár igaz, hogy garanciázni egyszerűbb magyar bolton keresztül.

2016. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!