Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani hogy az iPhone 4/4s analóg vagy digitális jelet küld át?

Figyelt kérdés

Ha az iPhone-ba bedugom a hangcucc 30pin-es csatlakozóját akkor honnan tudom hogy digitális vagy analóg jel megy át?

Igazából ez azért lenne fontos mert kéne tudnom hogy milyen jelet kap, mert kéne jack átalakító, de azok csak analóg jelet tudnak továbbítani, szóval csak akkor működne ha a 30pin-es csatlakozón analóg jel megy át, digitálissal nem



2016. okt. 10. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
30 pines dock csatlakozón (ilyet használnak az általad említett modellek) van analóg hangkimenet.
2016. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy van rajta analóg kimenet de van digitális is. És én azt szeretném tudni hogy a hangcuccom melyiket használja, mert a jack átalakító csak akkor működik ha a rádiónak analóg jel kell
2016. okt. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!