Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen launchert használtok...

Milyen launchert használtok (android)?

Figyelt kérdés

Melyiket használjátok?


Úgy is kérdezhetném, melyik a legjobb, de ez nyilván ízlés meg használat kérdése...



2016. okt. 11. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nova a legjobb. Én anno megvettem, amikor le volt árazva ~120ft körül. :D
2016. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nova es megvettem
2016. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kipróbálom, köszi!


Jöhet még :)

2016. okt. 11. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Meglepő, hogy Androidra a (szerintem) egyik legjobban használható Launchert a Microsoft késíztette. Arrow Launcher.


Nem annyira testrészabható, mint egy Nova vagy Apex, de nagyon logikus felépítése van az egész kezelőfelületnek. Egyszerűen lehet használni, gyors, szép, és okos.

JELENLEG én is Novát használok, de csak azért, mert pár hónaponta rámjön a testreszabás varázsa, de ha elmúlik, valószínűleg Arrow-ra térek vissza.

Szerintem mindenképpen megér egy próbát. Annyi, hogy nem tud magyarul.

2016. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már sokat kipróbáltam, de mindig visszatérek az Apexhez, nagyon jó egyensúlyt tart a testreszabhatóság és a könnyű kezelhetőség között (ráadásul az aksit sem meríti észrevehetően)
2016. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


#zöld kezek kiosztva

2016. okt. 13. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában az apus launcher jött be. Ki kell kapcsolni benne minden fasságot és akkor egy letisztult és marhagyors launchert kapsz, szép animációkkal.


[link]

2016. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!