Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 5s-t venni 2016ban?

Megéri iphone 5s-t venni 2016ban?

Figyelt kérdés
Jàtékokra zenére és telefonàlàsra hasznàlnàm

2016. okt. 11. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
13/F
2016. okt. 11. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még Iphone 6-ot sem vennék!

[link]

2016. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Mi köze van a 6-nak az 5S-hez? Igen, megéri. még. (kivéve, ha szolgáltatótól vennéd, akkor inkább SE)
2016. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Megeri, nagyon szupi kis telefon. Gyors, Apple, meg mit mondjak?
2016. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem, a telefon 3 éves, hardveresen már új korában sem volt csúcskategória
2016. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ! Újonnan már nem (90+ezer ft), mivel ennyiért már használtan lehet kapni 6ot. Viszont ha használtan szeretnél venni, akkor már olyan 55-60tól lehet kapni szinte tökéletes állapotút, papírokkal stb. Szóval ha használtan szeretnél akkor Nagyon is megéri! Nekem az volt, csak beázott az egyik kalandos estémen, és így váltottam 6ra, de nem volt olyan játék ami megakasztotta volna(2x fagyott le összesen 1 év alatt). Lehet papíron nem túl sok a 2 mag stb, de a valóságban a jelenlegi legkeményebb játékokra is elég!
2016. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem

Főleg hogy játékra kell.

Igazából gyengébb játékokra bőven jó, viszont az aksija gyenge használat mellet sem bír ki egy napot. Játékkal kb 1 órás üzemideje van

2016. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!