Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vennetek?

Melyik mobilt vennetek?

Figyelt kérdés

xiaomi mi4c 35e

Redmi 3s 45e

Verneee apollo lite 55e


Budapesti vagyok szoval a b20 annyira nem fontos de a 2napos akku jol jonne illetve a gyorsasag is szamit.. Az ar is fontos



2016. okt. 11. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Mi4C-t mert annak normális a támogatottsága szoftveresen,Mi széria egyik erőssége meg eleve egy elég erős vas(S808).A Nexus 5X-be is az van úgy hogy azzal kapcsolatban nyugodtan kérdezhetsz hogy mire elég.

A 2 napos üzemidő csak a Redmi 3S esetén van meg.

2016. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kosz am redmi 3s uzemidejere van aki 4 napot mond (mobilarenas topikjaban) ill az lg g2es telefonom nagyobb kijelzovel es regebbi socal el docog 2napot. De a s808 illetve az ara miatt en is mi4ct tartom most a legjobnak (pont a szoftveretol parazok leginkabb.
2016. okt. 11. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg ilyen jók ezek a ténylegesen kínai telefonok? Nem robban föl, nem akar megenni, nem esik szét a kezemben, nem vágja el az ütőerem stb?
2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Johetnek meg velemenxek mindenkit felpontozok ;)
2016. okt. 11. 19:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek elvileg teljesen korrektek (szoftveres tamogatottsaguk lehet gond de pl a fentiekbol az utolso kettobol mar eu-ba szant verzio is van)
2016. okt. 11. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Verneee apollo lite--ot hol látod 55e-ért?

Külföldi webshopok mobiltelefonok ajánlatait vettem össze és itt van a végeredmény: [link]

2016. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasznaltan, de ha kinabol szerzed be szentem akkor se tobb. (Nyilvan a tobbi is hasznalt ill kinai ar...
2016. okt. 12. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit én belinkeltem, azok újak.

Finomítottam a keresésen és kicsit feljebb toltam az aksikapacítást és ezek jöttek ki:

[link]

2016. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden esetre, a Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t javaslom, az aksija miatt is.
2016. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!