Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC milyen mobil márka, jó?

HTC milyen mobil márka, jó?

Figyelt kérdés

vagy helyette mit ajánlanátok?

A Samsungot az aksi robbanás óta nem prefelálom, pedíg onnan néztem ki egyet :(



2016. okt. 11. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Régen prémium márka volt, manapság a pénzügyi nehézségei a termékeken is rajta hagyják a kézjegyüket, szerintem már messze nem az ami valaha volt.



A samsungnak meg 1db típusa robbangatott, azért emiatt nem kukáznám ki a márkát

2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megvan a HTC-nek a maga tábora, akik nagyon dicsérik, főleg a Sense felület és a BoomSound miatt - amit a HTC10-ben, hát, átalakítottak. Ettől függetlenül a HTC10 szerintem egy szuper készülék lett. Mások ugyanakkor gyakran szidják a gyártót, hogy túl drágán adják a telefonokat, főleg a középkategóriában. (És igen, ahogy az előző válaszoló is írta, folyamatosan pénzügyi gondokkal küzd a cég.)


Egyébként mi alapján vársz ajánlást? Még a legalapvetőbb dolgokat sem írtad le, hogy mekkora kijelzőjű telefont szeretnél, és mennyi pénzt szánnál rá.


(A Samsungot én sem vetném el a Note7-es blama miatt.)

2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsungnál az S7E simán megbízható pedig. HTC-ből én csak a csúcskategóriát ajánlanám. Alsó-közép kategóriában eléggé hulladék telefonjaik vannak és ár-értékben is rosszak.
2016. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajna nincs sok pénzem 35 -40 e ft körül gondolkozom.

Amúgy a Samsung galaxy s3 neo-t néztem ki 35 ért.

2016. okt. 11. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Doogee x5 max pro nekem is ilyen van és a ramkezelése csodálatos, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek ajánlom!
2016. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Az én hátécémnek az aksija puposodott fel. Én már meguntam ezt a ciri-cariskodást, 2 éve iphonét használok.
2016. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem htc sensation xe-m volt, sajnos nem tudom mitől meghalt

(root/rom volt a telón, be se kapcsolt, szerintem túlmelegedett azt a proci megfőtt, mert mikor meghalt g*cimeleg volt a teló)

[Ázsiai piacra szánt készülék]


Viszont ettől függetlenül remek telefon volt, én most is vennék htc-t ha nem lenne más telefonom helyette.

(mikor újat vettem htc m8 volt az új modell és arról hiányzott a nyomó/érintő gomb, én nem szeretem ha a kijelzőből lopnak le gombokat)

2016. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja az enyém is állandóan forrósodott.
2016. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!