Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legújabb okostelefonoknak...

A legújabb okostelefonoknak miért torzít az elülső kamerájuk?

Figyelt kérdés

egy ősrégi telefonról most váltottam egy újra, ami tényleg pont most jött ki, és elvileg nagyon jó kamerája van.

kipróbáltam, és a hátsó kameráján minden ami már egy kicsit is nem középen van, hanem oldalt, teljesen eltorzul.

aztán talán jobban zavar az az, hogy az elülső kamera is torzít. mindenkinek a fejét megnyújtja, és nem úgy néznek ki. először azt hittem, hogy biztos csak én nézek ki így, és semmi furcsa nincs ebben, de azután ahogy az ismerősöm is belenézett, teljesen máshogy nézett ki az arca. nem is értettem. nála is megnyúlt a feje, de valahogy az arc is tök más volt.

bocsánat ha hülye kérdés, nem értek hozzá és eddig egy betontelefonnal éltem, szóval nincs nagy tapasztalatom, viszont a barátaim okostelefonjain nem jön elő a probléma, ott mindenki, és én is ugyanúgy nézünk ki mint a valóságban. és eléggé zavar, hogy a legújabb legmodernebb drága telefonnak, amit most vettem és aminek elvileg csúcsszuper kamerája van, meg torzít

lehet ezzel valamit kezdeni?


2016. okt. 11. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen telo? Az enyem szupi, nem torzit semmit.
2016. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én telefonom is tökéletes(S6).Semmilyen torzítás sincs!
2016. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!