Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék új telefont várásoln...

Vercsikeee kérdése:

Szeretnék új telefont várásolni, mit ajánlotok? (feltételek a leírásban)

Figyelt kérdés
Max 100,000 ft árban gondolkodtam, Legalább 3-4 évre tervezem megvenni (ne lassuljon be), bírja az aksija (nincs kedvem napi szinten töltögetni, amúgysem nyúznám annyit), szép fényképeket készítsen, könnyen lehessen kezelni, compact/közepes méret. Még apró betűkkel hozzátenném, hogy vízállóság, de szerintem ez már túl nagy igény lenne. Nagyon megköszönném az értelmes válaszokat/ tanácsokat.

2016. okt. 12. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltam összeválogatni neked telefonokat:

[link]

Innen van Lenovo-nak két modellje, amiket tudnék ajánlani. Vízállósága - abban nem tudom, hogy mennyire lehet.

2016. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Belassulni mindenképpen fog, de erre van a gyári visszaállítás. Az Android telók elég intelligensen tárolnak gmailen és felhőkben, így pár perc alatt tudsz biztonsági mentést készíteni, újraindítani, leszedni az elvesztett cuccokat, és mehetsz tovább. Évente egyszer elég eljátszani.
2016. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sony XPeria z5 telót már karácsonyra kb ennyiért meg is lehet venni újonnan :)
2016. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, nagyon jó.

[link]

2016. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Belassulni mindenképpen fog, de erre van a gyári visszaállítás."

Az Android az belassul idővel de az iOS egyáltalán nem. Igaz kicsit drágább újonnan egy iPhone de használtan is lehet szép állapotúakat kifogni csak lehetőleg megbízható forrásból, ha van olyan ismerősöd aki vigyáz rá, évente cseréli mindig a legújabb modellre mert sok pénze van attól érdemes venni. Persze csak ha megvannak a papírjai hogy ki lett fizetve, stb.

2016. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Huawey P8 es P9 litet is néztem. Még lehet kicsit várok, hátha lejjebb mennek az áraik.
2016. okt. 12. 21:08
 7/11 anonim válasza:
A p9lit nagyon jó a lányomnak vettem most a 18dik születésnapjára ajánlani tudom megéri az árut én 80000ftért vettem a t mobilon neten
2016. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 100e forintnál elég nagy igény a 3-4 év. Iphone-ok kizárva a gyenge aksik miatt.

Én azt mondom hogy OnePlus3. Picit drágább de ez megfelel az igényeidnek.


Bár szeretem a Huawei-t én azt mondom hogy a P9 lite-nál ne számíts nagyon többre mint 3 év.

2016. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem szoktam annyira nyúzni a telefont, nem netezek napi szinten, arra jó a tablet vagy a laptop. Inkább csak zenét hallgatok és fényképezek és ha nincs kéznél más csupán akkor netezek vele. Úgyhogy remélem bírni fogja, mert a mostani telefonomtól már a falra mászok.
2016. okt. 13. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra jó lesz
2016. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!