Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 650-en windows...

Microsoft Lumia 650-en windows 10 van gyárilag telepítve, rá tudom telepíteni a régebbi windows 8-at?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy nagyon gyatra ez a 10-es verzió

átállítottam magyarra, mind a nyelvet mind a régiót, többször újra is indítottam de ennek ellenére a telefonkönyv,az üzenetek, a kamera full angol, és kur.v.ára idegsítő lehet a 10-es verzión frissíteni, vagy ez ekkora sz@r ??


sose volt még windows-os telefonom azért kérdezem,


2016. okt. 12. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet de csak kalozkodással
2016. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a Lumia 650 eleve Windows 10-zel érkezett, ezért nem lehet korábbi verzióra visszaállítani, mivel nem írták meg a Win8(.1)-es firmware-t.

Próbáld meg felrakni a frissítéseket, hátha ez egy olyan nyűgje, amit már kijavítottak. Sokat javult az idők folyamán a korai verziókhoz képest...

2016. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és azt hogyan már mint frissítést, hogyan tudom telepíteni rá ?


ja és nem tölt le semmit az áruházból


csináltam microsoft fiókot, szépen be is jelentkeztem de nem hajlandó elkezdeni a letöltést egyetlen egy alkalmazásnál sem.

2016. okt. 12. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
na most töltöm le vele a frissítéseket, de 67%-on megakadt már vagy 10 perce...
2016. okt. 12. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Windows. Várj türelmesen, idővel folytatni fogja.
2016. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

letöltötte,elindítottam a telepítést de kb 5 mp múlva de kiírt valami idióta hibakódot hogy nem lehet telepíteni a frissítéseket,


ekkora egy sz@art, és én még azt hittem hogy az android a legalja.........

2016. okt. 12. 23:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Másnap reggelre már jó lett, minden menű, minden rèsze 98%-ban magyar nyelvű már, (èjjel le frisitette magát)


Mostmeg már az a bajom hogy állandóan frissíti magát, az alkalmazások annyira nem is baj de a win 10 állandóan, ès így rohamosan csökken a telefon belső memóriája,


Windows 10-nèl ezt hogy lehet kikapcsolni, 8-ról egy csomó leirást látok lumia telefonoknál de 10-ről seholsem találok infót.

2016. okt. 15. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!