Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én at hittem a mobil percdíjak...

Én at hittem a mobil percdíjak csökkennek. Ez nem így van?

Figyelt kérdés
Én a T-mobilnál vagyok 20 éve, és mindig kártyás voltam. Régen mindet harmincvalahány forintért hívtam, és mivel régi ügyfél vagyok még aranyszámokat is választhattam. Ehhez képest most néhány évvel később beütöm a *102#-et, hogy lássam mennyi egy perc hívás, és az aranyszámomat 49 Ft-ért számlázta! Ez nagyon durva, azt hittem csökkent az ár. Vagy a tudtom nélkül kivettek a csomagomból, vagy a tudtom nélkül kivették az aranyszámomat?

2016. okt. 13. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

20 eve nem lehetsz a T-mobilnal, a T-mobil ha jol tudom par eve alakult amikor megvette a T-com a magyat telekomot.

A nemetek azota felfele viszik a dijakat, nyilvan a shareholdereknek kell a penz.

2016. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20 év alatt igen sokat változott még a T-mobil árképzése is.

Felkeresed a honlapját és megnézed a te kártyás csomagod árait.

De a saját fiókodban még többet megtudhatsz.

Vagy felhívod őket, és kérsz tájékoztatást.

2016. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pontosabban itt van leirva:


[link]


2005-tol a Deutsche Telekom tulajdona 60%-ban, gyakorlatilag Ok mondjak meg mennyire kell atverni Teged.

2016. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De, csökkennek, csak nem itt nálunk, Abszurdisztánban.
2016. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
DiGi-t kell venni, ott majdnem nulla a percdij.
2016. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]



Vezetékes vagy nomadikus

Saját hálózaton belüli hívások díja:

0 Ft/perc

Romániai DIGI vonalas hálózat hívásának díja egységesen a nap 24 órájában:

0 Ft/perc

Helyi és belföldi vonalas hívások díja egységesen a nap 24 órájában:

6,25 Ft/perc

A belföldi mobilhálózatba kezdeményezett hívások díja egységesen a nap 24 órájában:

15 Ft/perc

160 Ft/hó

a teljes hűségidő alatt

2016. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"20 éve, és mindig kártyás voltam."

És ezért kellene kevesebbet fizetned?

Pl 20 éve ugyanazzal a busszal utazom akkor olcsóbb lenne rá a bérlet?

Vagy 20 éve fizetem a vízdíjat, arra is járna kedvezmény?

Nem értem az embereket.

2016. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vidd át a számod a vodához, most csináltak egy olcsó kártyás csomagot, minden irányba 19 ft a percdij
2016. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hogyan kell számot átvinni? az mennyibe kerül? és az csak annyi hogy 30-helyett 70- lesz, avgy megmarad a 30 is?


nem minden kéne olcsóbb legyen, de a számítástechnikai, telekommunikációs cuccokra ezt gondolnám


és én nem akarom nézegetni a honlapjukat, hetente kapok sms-t hogy változtak a feltételek, de hadd ne én nézzem már meg, hanem ha váltizik az ár , akkor arról szóljanak konkrétan, ne egy általános linket küldjenek, ezt nem tartom jogszerűnek

2016. okt. 13. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
a számhordozást ingyen csinálják, ugyanaz a számod marad mint eddig volt, tehát 30as, csak most már a vodánál. menj be egy vodafone szaküzletbe
2016. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!