Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone 5-ről 6s-re...

Megéri Iphone 5-ről 6s-re váltani?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vettem a mostani telefonom használtan, de jó állapotban. Az előttem lévő embernek, aki használta a telefont, 2012 vagy 2013 óta megvolt. Még működik, eddig kétszer fagyott le, egyszer-kétszer akadtak kisebb problémák de megoldódtak, szóval még mindig működik a telefon. Rólam tudni kell, hogy imádom az ilyen kütyüket. Sok ismerősömnek van iphone 6s-e és ahányszor bementem egy telefonboltba, mindig megnéztem. Nagyon tetszik külsőre és belsőre is, sok jót hallottam róla. Én kihasználok szinte mindent, amit egy ilyen készülék tud nyújtani. Fotózok, videózok, játszom, alkalmazásokat töltök le, telefonálok, emailezek, üzeneteket küldök, zenét hallgatok stb. És pont az a méret, ami nekem még nem nagy, hanem pont megfelel. Régebben Samsungom és Nokiám volt, egyik sem vállt be, a Samsungjaim fél-egy év után tönkrementek, soha nem akarok mégegy Samsungot venni (elnézést azoktól akik szeretik). Nekem az iphone vállt be, szerintem az egyetlen hátrànya az ára, de kifogàstalanul működik nekem is és az ismerőseimnek is és a szüleimnek is. És tényleg szinte mindent tud, amit egy okostelefon tudhat.

Akinek 6s-e van, írna véleményt? Szerintetek váltsak most év végén? (Karácsonyra lehet, hogy lesz szerencsém megkapni)


2016. okt. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Nekem 6s-em van, viszont előtte nem volt iPhone-om, így nem tudom az elődjeivel szubjektíven összehasonlítani.

Bár mivel már megjelent a 7, így én azt venném, árban nincs közöttük nagy különbség. De még így egy év után i bőven érdemes szerintem megvenni a 6s-t. Jó, ár-érték arányban nyilván nem a legjobb beruházás, ezt majd gondolom jól meg is mondja itt neked valami, de egy korrekt, megbízható telefon.

2016. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
64gb-os SE-t vegyék inkább. Belsőre megegezik a a 6s-el, és akkora, mint az 5/5s.
2016. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor már inkább 7-et vegyél!
2016. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!