Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmart Arty A3 hiába rootolom,...

Gsmart Arty A3 hiába rootolom, nem tudom használni azt a dolgot amiért épp rootoltam, ki Írja, hogy"ön már fejlesztő" de akkor is semmi, miért?

Figyelt kérdés

amikor fel telepitem a root chekert(bocs ha roszul Írom)

akkor azt Írja,hogy nincs rootolva..de viszont a beálitásokban meg fejlesztő-t Ír,mi lehet a bajj?


2016. okt. 13. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A fejlesztői mód NEM ROOT !!!


Fejlesztői módban tudsz olyan beállításokat használni,

amit a fejlesztők, pl a kijelzőre írja, hogy a fejlesztő

programja mennyire terheli a rendszert, mennyi ramot

fogyaszt stb, vagy épp be tudod állítani, hogy ADB-n

keresztül tudsz kommunikálni az eszközzel.


A ROOT egy műveletsor, amivel teljes jogosultságot adsz

a rendszer felett magadnak (és ROOT során települnek

azok a programok, amik ezt lehetővé teszik).

2016. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de én root-olni szeretném,és akkár hová Írom,azt addja-ki amit már csináltam"fejlesztő mód" ezek szerint az nem root-olás,akkor,hogyan lehet rootolni?
2016. okt. 14. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Google keresőbe beirod Gsmart Arty A3 root

és olvasgatsz.

2016. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a fejlesztői mód az első lépés, mert ha létezik rá exploit, akkor azt adb-n keresztül tudod aktiválni, ahhoz kell ADB.
2016. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!