Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Iphone 6s vs...

Melyik a jobb Iphone 6s vs samsung galaxy s7?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek iphone van az majd jól megmagyarázza hogy az iphone akinek samsung az megmagyarázza hogy az s7.

(magánvéleményem hogy az S7-et az iphone7-hez kellene hasonlítani az iphone6-ot meg az S6-hoz)

Jobban jársz ha kipróbálod őket és aszerint választasz amelyik neked személyesen jobban tetszik.

2016. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen S7! Iphone 7-nél is jóval jobb.


Kedves #1-es pedig honnan vetted ezt a marhaságot? Az első Iphone 3 évvel előbb jelent még mint az első Galaxy S.

És az Iphone 7 FÉL évvel később jelent meg mint az S7!


FÉL ÉVRE RÁ A MINIMUM AZ LENNE HOGY TAPOSSA FÖLDBE AZ S7-ET, NEM AZ HOGY KERESSÜK AZT MIBEN JOBB MINT EGY FÉL ÉVE MODELL!

2016. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző az elmúlt években a gyártók egymáshoz hangolódtak a fejlődésben ha szabad ilyen csúnyán fogalmaznom. A több hónapos vagy fél éves eltérés nem véletlen mert a gyártók nem szeretnék ha véletlenül másik gyártó gondot okozna a termékük megjelenésekor. Ez majdnem minden ipari területen így van. Mindegyik gyártó ráállt egy ciklusra. Nem olyan nagy ellenségei egymásnak a gyártók mint azt a vevők látják vagy ami a hírekben lejön. Mert ők tudják hogy szükségük van egy normális konkurenciára (akivel egyensúlyban érdemes maradniuk).
2016. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

09:06


Már a 6S is porig alázza az S7-et. Főleg ,hogy hiába van nagyobb akksija a samsungnak így is elég gyéren bírja a szipkázó android rendszer miatt. Érdemes lenne ellátogatnod a Mobilarena fórúmjaira, ott láthatod mennyi akksis probléma van, főként hogy magától lemerül a telefon, akár repülőgép módban. De menjünk egyel tovább, megjelensékor vettem s7- edget. 3 hónapig bírtam, mert nem tudtam sem hívást fogadni, sem pedig hívást indítani, előjött a merülés probléma, és még a kijelző is becsíkozódott. Akksit, kijelzőt , és főpanelt is cserélt nekem a samsung de nem lett jobb, mert hulladék a telefon annyi pénzért. Éltem a lehetőséggel és visszakértem a teljes vételárat, amiből lett egy 6S plussom. Zártabb, igen. De legalább lehet használni, és ennek 2 napig bírja az akksija.. úgy hogy használom is, ja a slusszpoén a végér marad: tudok vele telefonálni.

S6: jó kis telefon volt, de az akksija korántsem olyan jó, ahogy azt te állítod. 2 óra kijelzőidő, félnapos használat (ha tényleg használod)


Üdvözlettel:

Egy régi-kiábrándult Samsungos


Ui: legalább a szervizzel nem volt fennakadás.

2016. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Gyári hibás mindenhol van nem csak a Samsungnál. Aksiba pedig sokkal jobb, az más kérdés hogy az ios üresjáratba nem fogyaszt semmit, de egy okostelefont én azért veszek mert használni akarom. Nem azért hogy telefonálnak vele. És porig alázza? Tényeket Jenő tényeket!


Miben jobb az S7 mint a 6s?


Vízálló

Szebb kijelző

Gyorsabb

Erősebb grafikus chip

Bővíthetőség

Több RAM

Jobb előlapi hátlapi kamera

Jobb üzemidő

Minőségibb anyaghasználat

Kompatibilitás (USB)

Gyors töltés, vezeték nélküli töltés


Soroljam még?

2016. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző te szerintem egy másik kérdésre válaszoltál. Legalábbis amikre most válaszoltál azokat az érveket nem látom ott fentebb.

De lehet tényleg van valami ezzel az oldallal mert nekem például törlődött a megválaszolt kérdéseim listájából néhány és nem tudom követni azokat. Az egyikben ki is alakult egy kisebb vita de már mindegy.


A telefonvitához ha jöhetek egy más területről jövő példával.

Volt egy majdnem új Toyotám pár 10 ezer km-rel. Az első tulajdonost ismertem és tőle vettem. A világ legmegbízatóbb márkája elvileg de nálam elszakadt a vezérműszíj még bőven a csereidőn és cseretávon belül. Szétverődött a motor. Szerencsére akadt egy szerelő aki úgy is megvette nyomott áron.

Utána vettem inkább egy Alfa Romeot és semmi gond nem volt vele annak ellenére hogy a legelromlósabb autónak tartják. Azt azért adtam el mert már sok km lett benne és addig akartam eladni amíg van értéke. Azóta már a negyedik autómat nyüstölöm és a többivel is mások a tapasztalataim mint ami a szóbeszéd.

De ennek ellenére továbbra is megvannak ezek a sztereotipiák.

Akinek eddig elmondtam vagy leírtam az esetet vagy azt válaszolták hogy kamuzok vagy azt hogy csak balszerencsém volt az egyikkel és szerencsém a másikkal. Mert a Toyota jó autó hírében áll és az ellentéte az Alfa Romeo megbízhatóság szempontjából. Lehet hogy így van. Lehet hogy nem. Csak a saját tapasztalataimat ismerem és a másokéi nem igazán hasznosak a számomra. Így van minden mással is.

2016. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem olvastam végig mert semmi köze nincs a témához. És igen ide írtam :) (csak nem sorrendbe válaszoltam hanem úgy az egészre)
2016. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam. Az előtted lévőnek. Vagy volt egy törölt válasz és már arra válaszolt?
2016. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!