Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most, hogy bejelentették...

Bollat kérdése:

Most, hogy bejelentették decembertől nem gyártanak új lumiákat megéri venni?

Figyelt kérdés
Eddig egy alsó kategóriás Lumiám volt, de annyira megtetszett az egész op és elgondolás, hogy most 650-et vagy 950-et(nem tudom mennyit áldozzak rá) vennék. Ha felhagynak a telefongyártással nem lesz gond a támogatottsággal? Van még értelme megvenni? Csak azért kérdem mert sokkal többre tartom mint az androidot, de ha nem lesz háttér mögötte akkor semmit sem ér.

2016. okt. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A Windows Phone a harmadik legjobb rendszer a Blackberry és az IOS után, természetesen fényévekkel jobb, mint az a hulladék Android. Ennek ellenére sajnos azt kell, hogy mondjam, ép eszű ember nem vesz már WP-s telefont.
2016. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Látom, az első egy Android fikázó, aki csak a gagyi telefonokat veszi elő. Nem mintha ég és föld, két Android okostelefon között.

Azzal egyetértek vele, hogy már nem érdemes Lumiát venni.

Jobb lenne, ha a Surface phone-kre állna rá (gőzerővel) a MS és a Continuum-ot dobná a kukákba (mert helyette, olyan megoldásokat eszközölnek, ami a Continuum nélkül is megoldható).

2016. okt. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gilicze Ferenc válasza:
Minimum 735 (nekem az van ) ! Van a családban android,és ios ,is ár érték ben veri mindet !
2016. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is a 650es vételén gondolkozok. Én azt hallottam, hogy a telefonkésszülék gyártás leáll ugyan, de az oprendszert karban fogják tartani, annak támogatottsága nem fog megszűnni.
2016. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A telefon mindegy hogy milyen csak az a lényeg hogy fusson rajta a 10-es windows és akkor min. 3 évig támogatva lesz
2016. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nem gyártják tovább csak annyit tesz hogy más néven fog futni.(Surface) Szerintem azzal fogja magát felhozni az MS. Az oprendszer természetesen WM marad, szóval a rendszer ígyis frissül. Én 650 et használok, ilyen árba remek teló, szép design, kijelzó.
2016. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én 2 évente veszek új telót, ahogy lejár a 2év gari, szerintem nyugodtan vegyél még lumiát, a MS már mondja egy ideje a SF-et de szerintem még várhatunk rá.. Az elsőnek meg üzenem hogy az Android is jó, csak nem ezek a 30k-s kategóriában. Én mind2őt szeretem. Már nem azért de a tabom (Galaxy Tab S2) odaveri a wp-t.. (És ezt úgy tudom mondani hogy mind2őt használom, ami rólad nem hiszem hogy elmondható)
2016. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!