Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számhordozás esetén a megadott...

Számhordozás esetén a megadott időintervallum után lekapcsol magától a hálózatról a régi szolgáltató a telefon ki-be kapcsolásával?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna átállni az új hálózatra, ami nem történt meg. Megkérdeztem mindkét szolgáltatót, sehol semmi gondot nem látnak. A t-mobilenál mondták, hogy elképzelhető, hogy csúszik a dolog. Ha ki-be kapcsolom a telefont, az elég ahhoz, hogy lekapcsoljon a régi hálózat, tehát látszódjon, hogy átmentem az új szolgáltatóhoz, vagy vegyem ki a sim kártyát, és rakjam be az újat? Tehát a sim cseréje is kell a váltáshoz vagy csak a telefon ki-be kapcsolása?

2016. okt. 15. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem rakod be az új simet akkor hogy akarod a másik szolgáltatót igénybe venni? De ha még működik az eddigi szolgáltató kártyája, akkor még nem hajtották végre a hordozást.
2016. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Még működik, épp ezért érdeklődtem.

Ahova mennék, ott ugyanis azt mondták, lehet, hogy csúszik, de ő már úgy látja, hogy megtörtént.

Pedig még az előző szolgáltatóról telefonálok.

2016. okt. 15. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a foglalt időablakban nem történt meg az átadás, akkor már nem is fog, valahol elakadt a folyamat, újra kell indítani!
2016. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Pont ez történt. Elakadt, újra kellett indítani.
2016. okt. 20. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!