Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik 2016-os telefon...

Nektek melyik 2016-os telefon jött be?

Figyelt kérdés

Nekem annyira egyik sem, talán a HTC 10 ha 5,5"/benyomható gombbal/nem Google alkalmazásaival/vízálló lenne


Még a OnePlus3 jónak tűnik, de "noname"-t nem vennék


Samsung leírta magát előttem, még ha az S7edge-ből csak 1 is robbant


Google Pixel, kinézete egy vicc mi ez a felemás hátlap


Sony/Lg-be nem kötök, azt csak azért nem kell mert nincs érintő/nyomó gombja


2016. okt. 15. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
iphone se
2016. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem követem nyomon a telefonok éves megjelenését.
2016. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A HTC-nél mit értesz nem google alkalmazásaival alatt? Az egy Androidos telefon. Miért milyen legyen? Annyira van vízálló hogy ha beleejted egy pocsolyába és utána felveszed akkor nem lesz semmi baja hacsak nem ütődik neki valaminek. De akkor még a vízálló telefonok is bajban vannak ha törnek. Ha víz alatt akarsz fotózni vele az más.


Nem nevezném ma már noname-nak az OnePlus-t.


Az S7 edge robbanás simán lehet kamu ugyanúgy ahogy az iphone7 robbanás is kamu.


A Goolge Pixel lehet hogy nem szép de az emberek többsége úgyis valamilyen tokba rakja akkor meg már nem mindegy?


A Sony/Lg probléma egyéni és van akinek így jó van akinek nem de gyanítom hogy 1-2 éveb belül más telefonokról is el fognak tűnni a gombok és jönnek majd az egész telefont beborító kijelzők.


Most érted kompromisszummentes készülék nincs és mindegyikben tudsz találni valamit ami nem tetszik neked.

2016. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

A OP3 egyáltalán nem noname. Max aki nem jártas a telefonok világában az mond ilyet :D


Az S7E jó telefon, de én nem vennék samsungot, ahogy sonyt és lg-t sem.


Ha választani kéne akkor vagy OP3 vagy a Google Pixel lenne a nyerő nálam.

2016. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# Androidos alkalmazások alatt értem, hogy nincs gyári zenelejátszó app se galéria (fotó alkalmazásról nem tudom) helyettük van google music player, google fotók stb stb


Persze, hogy valamennyire vízálló ip53, van egy indiai teszt, hogy vízbe teszi és nem jön buborék belőle (szal nem megy bele víz)


Nekem noname marad a OnePlus akkor is ha mindenki hypolja :D


Viszont lehagytad, hogy neked melyik jött be

2016. okt. 15. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nekem noname marad a OnePlus akkor is ha mindenki hypolja"

Mert te vagy valaki?


Amúgy nekem is az OP3 jön be nagyon. Szép külső, összeszedett belső, egész kiforrott rendszer. És veri a hozzá hasonló képességű, de 2x drágább Samsung és Sony telefonokat.


Olcsóbb kategóriában meg Xiaomi Redmi 3S. Kiforrott MIUI rendszer, és egész jól összerakott telefon, sok háttértárral, ujjlenyomat olvasóval...ja és 2 napos üzemidő.

2016. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OP3 nekem is tetszik, aztán ott az S7e, de nekem a note7 is bejött, nagy kár érte.

Tetszik az iPhone 7 plus is, de irreálisan magas áron kezd itthon.

De az LG G5 is jól sikerült. A sony xperia XZ-t azért nem mondom mert elszálltak az árral (megint).

2016. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
iPhone 7 plus nekem is tetszett egészen addig amíg ki nem próbáltam, ez a érintő gomb rezgéssel olyan volt mintha valami törött üvegdarabot tovább nyomnám hogy törjön
2016. okt. 15. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:

OnePlus nem "noname". Az hogy te nem értesz a telefonokhoz és ezt állítod az a te baklövésed.

S7 sose robbant. Ha elhitted ez van.


Kérdem én ha minden telefonba szinte beletudsz kötni akkor van olyan telefon ami neked megfelel? MrSzakértő?

2016. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]

Mondjuk most hogy néztem vagy a nő mixeli s7 és s7edget vagy a cikk író (külföldi)


A noname-t pedig állj ki az utcára és kérd a járókelőket, hogy mondjanak neked 2-3 telefon márkát amit ismernek...


Amúgy pont azt mondom, hogy idén nem jött ki olyan telefon ami tetszik.

2016. okt. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!