Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes csengőhang letöltő...

Ingyenes csengőhang letöltő oldal, ami működik is?

Figyelt kérdés

Keresek olyan csengőhang-letöltő oldalt, amelyik még működik, és főként nem zenéket, hanem effekteket lehet letölteni róla (hajókürt, duda, csengő, nyikorgás, R2D2 füttyögés, meg hasonlók). Tud valaki adni pár ilyen oldalcímet?

A legtöbb oldal amit találok, az vagy nem működik, vagy nem ingyenes, vagy leginkább zenék, slágerszámok vannak rajta, már vagy 50 oldalt végigböngésztem az elmúlt 3-4 órában nulla eredménnyel. Kérlek szépen segítsetek! Köszönöm előre is :)



#hang #beszéd #effekt #sípolás #duda #kürt #füttyögés #mobil csengőhang #polifónikus
2016. okt. 15. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákeresel googleban, letöltöd wav-ban/mp3-ban, adatkábellel/akárhogy felmásolod a telóra és örülés van.
2016. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Androidra van egy rakás soundboard amiben megtalálhatóak ilyen hangok és még csengőhangnak is be lehet állítani.
2016. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Hogy tudom letölteni waw/mp3-ban? Csak ilyen háromszög alakú playgombok voltak, amikkel el lehetett indítani a számokat. Olyan oldalra meg nem is leltem, amelyen nem zenék, hanem effektek meg szirénahangok voltak. Illetve egyen igen, de az meg fizetős volt. Tehát nem csak az kéne, hogy hogyan tudom letölteni waw/mp3-ban, hanem maga az oldal címe is, ahol iyen hangok vannak fenn és le is tölthetőek.


#2 Mi az a soundboard? Hol találok olyat?

2016. okt. 15. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A zedge.net oldalon vannak csengőhangok és van keresője is csak tudd mit keresel.És persze ingyenes.
2016. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egész jó oldal, köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. okt. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!