Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » We heart it-es vagyok, de nem...

We heart it-es vagyok, de nem enged új képet felrakni. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Szeretek we heart it-ezni,és elkezdtem oda képeket is feltölteni de 9kép felrakása után,megpróbáltam egy másikat is,de amikor rámentem a „Közzététel"gombra nemengedte és azt írta ki„Hiba.Kérlek próbáld meg újra"ez már egy napja így megy.És nem csak egy adott kép esetén hanem ha mással is próbálkozok azt se engedi…

2016. okt. 15. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Írj nekik, ők tuti tudnak segíteni. Viszonylag gyorsan szoktak válaszolni a levelekre. Nekem eddig mindig 1-2 napon belül reagáltak.

Sok sikert a probléma megoldásához!:)


Egyébként tipp, próbáltad már másik gépről? Másik whi fiókkal? Másik fiókkal ugyanazon a gépen?? Én tuti próbálgatnám így.

2016. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!