Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy megoldódjo...

Mit csináljak, hogy megoldódjon a probléma?

Figyelt kérdés

A telefonomon androidos és meg kell adni egy google fiókot, és egy gmail fiókot is.


Az a problémám, hogy mindegyik egy email-en megy nyilván, de amikor be akarok lépni gmailen folyton azt írja ki, hogy ez már létezik az eszközön és nem engedi használni..

Két külön email kell akkor hozzá, már mint mindegyikhez egy-egy?

Vagy ilyenkor mi a teendő?


Már a szinkronizálásnál is néztem ki-be kapcsolgattam de semmi. Ha kitörlöm az eszközömről a google fiókot, és először a gmailre akarok belépni, akkor ugyan úgy felveszi google fiók címnek és a kör kezdődik előröl.


Lehet én vagyok nagyon hülye ehhez(nem lenne meglepő), de komolyan bosszant, mert nem akarok két mail címet ezért csinálni.



2016. okt. 16. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"és meg kell adni egy google fiókot, és egy gmail fiókot is. "


A kettő ugyanazt jelenti, szóval nem világos a problémád.

2016. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat ez az... De valamiert nem fogadja el egynek a kettot.

A google fiokom emaile meg van.

Van a telefonon kulon a gmail.

Beirom a mailcimet jelszo, ramegyek a tovabbra es kiirja, hogy ez mar letezik az eszkozon es nem fogadja el.

Hiaba lepek ki es nyitom meg ujra a gmail-t keri, hogy adjak meg hozza fiokot.

2016. okt. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!