Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnam eltavolitani az...

Hogyan tudnam eltavolitani az okostelefonom folia alatti buborekokat?

Figyelt kérdés
Nem reg vettem egy huawei y5ii okostelefont, amihez ugye jar vedo folia, ra is tettem a kepernyore, de az a baj, hogy maradt buborek alatta, es nem tudom hogyan tudnam eltavolitani oket, probaltam lehuzni kicsit hogy igazitsam meg, de olyan jol ratettem hogy nem tudom levenni sehogyse, viszont nem kaptam olyan cuccost se amivel simitani lehet a foliat.

2016. okt. 16. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Vissza kell emelni és bankkártyával (is)tudod simítani.

(amúgy + gsm boltban 500 ft és hibátlanul felteszik)

2016. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tűvel szurkáld ki.
2016. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha csak simán bubi akkor ki lehet nyomkodni, de ha azért bubis mert szösz van alatta akkor azt is meg lehet oldani. celluxot ragasztasz az egy sarkába így fel tudod emelni a fóliát majd egy másik cellux darabbal ki tudod szedni a szöszöket. én így szoktam csinálni.
2016. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!