Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissíti fel a...

Miért nem frissíti fel a telefonom a google play áruházat?

Figyelt kérdés
Idáig a telefonomon az új verzió (legúljabb verzióju) google play áruháza volt de mivel ma ujra inditottam az ezközt már nem az új verzió jött vissza, mit tegyek? Nagyon idegesít. Elnézést ha vannak heljes irási hibák és kérlek csak aki tud erről valamit az irjon és akivel márt történt ijen!!

2016. okt. 16. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az eszközöm: Lenovo vibe p1m ha ez segit
2016. okt. 16. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyáriztad? Frissitsd a telót.
2016. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj be a Google Play-be, nyisd meg az oldalsó menüt (ujjadat balról jobbra húzod), Beállítások, legalul rányomsz hogy Build verziószáma. Ha azt mondja hogy naprakész akkor mégis naprakész, ha nem akkor majd magától frissíteni fog.

Le lehet innen is tölteni Google Play APK-t kézzel [link]

2016. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen legyáriztam sajnos!!😑😑
2016. okt. 16. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Várjál vele. Előbb utóbb minden appot felfrissít. Azért nézd meg, hogy mobilnetről frissítsen, vagy csak wifiről. Nem tudom ezen mit kell idegeskedni? Gondolod, elkapkodnak előled valamit?
2016. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!