Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 5. 0.2 android vissza...

Lg g2 5. 0.2 android vissza állítása 4.4.2 re hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tetszik az 5.0.2 tő nem tudom kábelen keresztül lementeni az adatokat ez a legnagyobb bajom. Interneten keresztül meg akadozik. Letöltöttem az LG Flash Toolt milyen frimwaret töltsek le hozzá? Az alábbi linket találtam ahol le lehet tölteni. Vagy ha tudtok jobbat kérlek küldjetek. Az újra telepítés adatvesztéssel jár?


Hogy tudnék biztonsági mentést csinálni?? Számítógéppel nem tudok. Bedugom a telefonba meg a gépbe a kábelt és nem történik semmi. A telefon anyit ír ki hogy töltés Lg PC Suite sem látja a telefont. A telefon beállításaiba sehol nem találtam olyant hogy MTP kapcsolat vagy csatlakozás a számítógépezz. OTG-n keresztül pendrive al se tudok mentést csinálni. Befejezödik a mentés aszt írja ki a fájlok sérültek mentés nem lehetséges.



2016. okt. 16. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!