Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 6 colos (vagy a körüli)...

6 colos (vagy a körüli) telefonok közül milyen tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jócskán látássérült vagyok. Már kinéztem magamnak a Nexus 5X-et, csak kíváncsi lennék, az ennél nagyobb képátlós telefonok közül melyiket lehetne megvenni. Hosszú élettartamon kívül nincs más igényem, 90k-nál nem akarok többet fizetni érte. Amiket néztem 6 colosokat, azok vagy drágábbak, vagy nem túl jókat olvasok róluk.
2016. okt. 16. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi mi max
2016. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Not bad, de valahogy a kínai és a hosszú élettartam nem cseng túl jól együtt. :D
2016. okt. 16. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig szokj hozzá a kínai nevekhez, főleg azok után, hogy egyes gyártók, már a minőségre is ráálltak.

Közben meg, adom meg a feltételeket a mobiloknak és a magyar 4G (B20 támogatással), csak ezt az egyet dobta ki nálam - Leagoo Shark 1 [link]

Ha meg kiveszem a B20 támogatást, akkor meg, sokkal több mobiltelefon is elérhető: [link]

Azok közül is, a Xiamoi Mi Max-ot ajánlom - [link] - nem egy helyen, 300 Euro alatt is hozzá lehet jutni (ami forintra átszámolva, csak kicsivel több, mint 90k, úgyhogy még alatta vagy).

A Xiamoi Magyarországon sem ismeretlen, kellően jó támogatással bírnak, viszont ugyanez a modell, Magyarországon csak 125.000 Ft-ba kerül - [link]

2016. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked száncsengő kell,az jól cseng.
2016. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi Max-ot tudom ajánlani én is. Felejtsük már el ezt hogy kínai=szr. :D NEM
2016. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudtok valami boltot, ahol ilyen nagy készülékeket árulnak? Mégis csak ki kéne próbálni, bármit is veszek, hogy mennyire esik kézre az ekkora nagy telefon tartása. Pár hete voltam egy boltban, de ott csak 5.5 colos volt a legnagyobb. Bp XI kernél lakok.
2016. okt. 16. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Media Marktba ugorj el valahova. Ott vannak kirakva ekkora telók.
2016. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A másik az edigital, ott is ki tudod próbálni.

Viszont a Xiaomi Mi Max-ot, Magyarországon is, csak rendelve tudod megnézni. Itt viszont, teszt is olvasható a készülékről -

[link]

2016. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!