Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Googl Pixel vs. Apple iPhone 7?

Googl Pixel vs. Apple iPhone 7?

Figyelt kérdés

Érdekelne ti melyiket választanátok a 2 közül, Apple iPhone 7 vagy Google Pixel?

Nyugodtan írhatjátok az iPhone 7 Plus-t és a Pixel XL-t is, ha inkább azok közül választanàtok!



2016. okt. 16. 18:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%
#4 Aki ért egy kicsit az androidhoz, annak nem létezik exkluzivitás. Garantálom, hogy egy hónapon belül kint lesznek a ROMok és Xposed modulok, amikkel mindenkinek elérhetővé válnak a Pixel funkciói.
2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%

#11: nem azért veszek egy marha drága telefont, hogy utána főzött romokkal, rendszer visszaállításokkal, fagyó korai szériás cuccokkal küzdjek, és utána elmondhassam, hogy bár 3x brickeltem a telefont, de végül felment az új rom, amivel mondjuk egy csomó minden elveszett, de 1-2 exclusive funkciót sikerült működésre bírnom, az a pár fagyás meg kit érdekel.


(tudom, minden főzött rom tulajnak atom stabil a telefonja, beleértve a tiedet is, így ezt kár is magyaráznod, biankó elhiszem)

2016. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
68%
#12 Látszik a ROMos tapasztalataid egy Galaxy Minirõl származnak... Google eszközökre hivatalos CM, PA olyan stabil mint a Stock. Xposed-el sem volt még problémám soha. Ha noob vagy hozzá, akkor természetesen nem muszáj a szoftverbe nyúlkálni, csak akkor meg ne panaszkodj, hogy ez meg az a funkció nem elérhetõ, amikor 10 percet rászánva meg lehetne oldani.
2016. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Beszéltek hülyeséget hogy nem stabil az Android.Jelenleg egy Nexus 5X-m van és van olyan gyors mint az iPhone 6S,illetve mint az idei P9.Persze aki ilyen Core Prime szintű telefonon próbálta az nincs is tisztában vele.IOS csak olyanoknak való akik nagyon alap dolgokra akarják használni,Android akik meg komolyabban akarnak vele foglalkozni.Én csak az AOSP-t tekintem Androidnak,a többi meg agyonszemetelt hulladék,ami persze lelassul a sok bloatware miatt.(tisztelet a kivételnek:MIUI)
2016. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Milyen komolyabb dolgokra lehet használni egy telefont?
2016. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#15.Pontosabban nem úgy akartam megfogalmazni,hanem hogy több célra.A Google szinkronizáció jelenleg a legjobb és az Android fronton van,fájlmegosztás egyszerűen mindenféle macera nélkül(ez dokumentumok vagy képek megosztása esetén nagyon jó).Személyre szabhatóság is egy ilyen és a kötetlenség.(olyan ROM amilyent én akarok és ha tegyük fel nem jön meg az XY android vagy épp bugos akkor átválhatok egy másikra)
2016. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, valóban jó a "google szinkron" de ne állítsuk már azt,hogy a legjobb. Használtál már iCloudot? A megosztás téma látom megint előjött... Tehát,mit nem lehet iPhone-on megosztani? Mindig is meglehetett,csak sokan a Bluetooth fájlküldés korában ragadtatok(zene, kép ,stb.), mikor már létezik wifi direct, air drop, sőt ha nagyon szélsőségesek akarunk lenni akkor ott az e-mail.. Egyszerűbb e-mailben átküldeni valamit mivel az ott rögtön el is tárolódik, nem kell leszedni a telefonra, aztán fel a google fotókba stb.. Hogy a kérdésre is válaszoljak: iPhone 7 Plust választanám, azért mert működik. Nem kell rá semmi extra szuper hibajavítás, jailbreak és egyéb hogy működőképes legyen. Ja, és a rendszer nem meríti szét az akksit, mint droidon mert a play services éppen beragadós kedvébe volt.. Nekem ennyi elég volt,hogy az apple vonalat válasszam. Igen, nem olcsó de mi az a mai világban ami olcsó és minőségi, valamint kiszolgál 3-nál több évig akár(cseregaranciáról ne is beszéljük)? Hát nem egy nexus sem pixel lesz az (köszönöm, volt nexus 4 és 5-öm is, nem kérek belőlük). Max egy hTc 10 esetleg, legutolsó sorban egy Xperia XZ, bár félve. Az usb type C egy jó vicc,a lightninghoz képest (oké,hogy bárhogy bedughatod,de kellett az a középső vékony rész a csati közepébe? Az fog először deformálódni és törni....) Remélem kérdező nem veszed túl tolakodónak válaszom, de jópárszázezer forintom bánta az androidos telefonokat, előbb kellet volna apple vonalra lépnem.
2016. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

#17.Nekem meg nincs gondom a Nexus 5X-el.

Ezen meg vitát nyitni felesleges,egy használati tárgy,kész.

Amelyik megfelelőt kínál jó áron nálam az a nyerő.Egyáltalán nem éri meg több száz K-t költeni egy folyamatosan elavuló eszközre.A másik hogy én Brand alapján biztos nem veszek telefont.Szóval én egy Alma vagy egy Samsung esetleg egy Google miatt nem fogok venni.

Ez egy saját vélemény az mindenkinek különböző.Tapasztalatod Droid fronton biztos hogy van mert ha jól rémlik te szinte mindent bejártál szóval a véleményed tiszteletben tartom.

2016. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%
Számomra pedig nem felel meg az apple vonal. Egyszerűen nem tudja azt a pluszt nyújtani amiért azt mondanám, hogy ezt megéri megvenni. Pedig ezeket a sorokat is egy SE-ről írom. De köszönöm nekem ennyi elég is volt. :D
2016. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

"Ha noob vagy hozzá, akkor természetesen nem muszáj a szoftverbe nyúlkálni"


Nem érted a lényeget. Nem noob vagyok, hanem nem érdekel a telefon bütykülés...


Lesz egy nap, amikor te sem vérpistike leszel, akinek az okoz kielégülést, hogy felberhelt egy új romot a telefonjára, hanem barátaid lesznek, barátnőd, normális olyan munkád, ami mellett megengedheted magadnak, hogy vegyél egy olyan telefont, ami nem rabolja otthon a szabadidőd, és borzasztóan nem fog érdekelni, hogy éjszakánként főzött romokkal kavarjál.


Ez erről szól. 16 évesen én sem tudtam ezt elképzelni, manapság meg magasról teszek az ilyen marhaságokra, van elég kellemesebb dolog az életemben, egy idő után remélhetőleg te is kinövöd.

2016. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!