Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok új App ID-ét létre...

Hogy tudok új App ID-ét létre hozzni? A többi lent:::

Figyelt kérdés
Az van hogy elfeljtettem a jelszomnat. Ésamikor arra mentem hogy kuldjon egy új jelszot akkor az emailbe nem is volt semmi jelszó. És a laptopomon regisztráltam de a telon meg nm enged be lépni::::Remelém érthetöen leirtam xd

2016. okt. 17. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szívesen :)

Csak egy új email kell hozzá és az adataid.

2016. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én itt regisztráltam. és a telon meg nm enged be jelentkezni :(
2016. okt. 17. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ésamikor arra mentem hogy kuldjon egy új jelszot akkor az emailbe nem is volt semmi jelszó"


Mert egy akkora cég mint az Apple nem fog ekkora biztonsági rést hagyni.

Elfog vezetni egy oldalra, ahol különböző biztonsági kérdések után te választhatsz új jelszót, mint bármely magára adó szolgáltató, nem fog neked egy előre legenerált jelszót elküldeni egy sima emailben.

2016. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megerősítetted már emailben a regisztrációt? Lehet még nem él a fiók amit most csináltál.
2016. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ez van az email ban.. Tisztelt ...................

Ön nemrég kezdeményezte a jelszava visszaállítását vagy az Apple ID‑ja feloldását. Kattintson az alábbi hivatkozásra a folytatáshoz.

Jelszó visszaállítása vagy az Apple ID feloldása >

Ha nem Ön hajtotta végre ezt a módosítást, vagy úgy gondolja, hogy egy jogosulatlan személy fért hozzá a fiókjához, a lehető leghamarabb változtassa meg a jelszavát az iforgot.apple.com weboldalon, majd jelentkezzen be az Apple ID fiókoldalra a [link] weboldalon, hogy ellenőrizze és frissítse biztonsági beállításait.

Tisztelettel:

Apple Támogatás

2016. okt. 17. 12:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt mit kell csinálni?
2016. okt. 17. 12:58
 7/10 A kérdező kommentje:
ha a linkre katintok akkor megint bekell irbni az email cimet és megint kuld egy ugyan ilyen emailt.....
2016. okt. 17. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Es kattintottal arra a linkre? Es mit valasztottal ezek kozul?


1. Get an email

We will send instructions to your email address ending in gmail.com

2. Answer security questions

Answer the question(s) you chose when you created your Apple ID.

2016. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt h email
2016. okt. 17. 14:18
 10/10 anonim válasza:
Én két hónapja kaptam az első iPhone-omat, és én sem tudok Apple ID-t létrehozni. A megerősítő e-mail-ben csak a tárgy, a feladó, a címzett, a válaszcím és a dátum található, ellenőrző kód nincs. Már többször is próbáltam új kódot kérni, de abban az e-mail-ben sem volt kód. Most akkor mit csináljak?
2017. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!