Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s Plus, nyugodt...

Iphone 6s Plus, nyugodt szívvel vehetek vagy valóban használhatatlanná válik 2 év után?

Figyelt kérdés

A szüleim gondolták segítenek nekem szülinapom alkalmából beruházni erre a nagyon nem olcsó telefonra, viszont a t-mobilnál dolgozó emberke kellőképpen megijesztett, hogy 2 év után, természetesen az 1 év garancia lejárta után az akku felrobban, a képernyő elromlik...

Kérdés, aki 1-2, esetleg több ideje használ iphone-t, valóban jelentkeztek ezek a problémák? Vagy valami más?

Előre is nagyon köszönöm! :)



2016. okt. 17. 19:35
 1/5 anonim válasza:
Anyukámnak 2 éves az iphoneja (5s), semmi baja, olyan mint újkorában. Az enyém (5), kicsit több mint egy ége van nálam, az előző tulajdonos 2012-ben vette. Semmi baja, jól működik. Apukámnak volt iphone 4s-e, azt már nemigen használja mert régi és ha frissített belassult meg ilyenek, mivel már elég régi, de van neki iphone 5s-e és az is jól működik. Pár ismerősömnek is van iphoneja, 6, 6s is és nekik sincs semmi baja 1-2 év után sem. Szerintem nyugodtan vedd meg.
2016. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4S-em van, tokeletesen mukodik 5 eve. Most vettem SE-t, ugy szamolom ez is kibir siman 5 evet, de mivel a 4S-nek kutyabaja sincs szerintem az iPhonek kitartanak 8 evet siman.


Dehogy robban!

A Szamszung szokott begyulni, az iPhone USA tervezesu. Cupertino.

2016. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3350 Ft az iCloud 1 evre !
2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iPhonenál megbízhatóbb telefont nem fogsz találni, azt garantálom. Nekem 5S van, és kutya baja, sőt! Hihetetlen, milyen jó kis telefon. Nyugodt szívvel megveheted.
2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2016. okt. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!