Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel lehet felszínt és térfogatot számolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs, kizárt dolog. (Számológépet javasolja Feri - igen, többen is törjük a fejünket a kérdéseden.)
2016. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen: Windows Szamologep. (Calculator bizonyos windowszokon)
2016. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Excel. A szükséges képletek a gugliban megtalálhatóak.
2016. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kepletek:


A x B = terulet

A x B X C = terfogat

2016. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A kepletek:


A x B = terulet

A x B X C = terfogat"


Hát ez ragyogó, és ha nem téglatestről meg téglalapról van szó, akkor véget ért a tudományod? :D

2016. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:-D lehet persze integrálni is a perimétert, de szerintem a kérdezőnek a téglalap is nehéz, azért keres hozzá programot.
2016. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert vannak erdekes dolgok nem?Az akar a masikbol hulyet csinalni aki egy sima kerdest nem tud normalisan megvalaszolni. (VAN OLYAN ALKALMAZAS?)erre a kepletet irja le. ÉN NEM A KÉPLETET KÉRDEZTEM!!!! van olyan? ha van akkor a nevet megkoszonnem, ha nincs akkor nincs
2016. okt. 22. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
De hülye a kérdésed nem tűnt fel? :D Ahhoz, hogy egy sz..ros gúlának vagy négyzetnek a felszínét kiszámolt, ahhoz nem kell semmi. Ahhoz, hogy egy xy söröskorsónak a felületét kiszámold pedig olyan sok adatot kéne bekérni a felhasználótól, ami röhejessé tenné az egészet.
2016. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mit bazkódsz! Mondtam hogy a Windósz számológép az a program. Egyébként te sem mondtad hogy boroskorsó térfogatot akarsz számolni, de jelentem hogy a számológéppel azt is ki tudod számolni elég pontosan ha lebontod a korsót néhány szabályos hengerre.
2016. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!