Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy androido...

Mi lehet az oka, hogy androidos mobiltelefonomat egy számítógép sem ismeri fel USB-n, pedig korábban felismerte? Mit kellene átállítanom.

Figyelt kérdés

Bedugom és kiírja:

Médiaeszköz (MTP) - mégis semmi

Ha azt állítom be, hogy USB-tároló akkor azt kéri, hogy helyezzek be egy lemezt, pedig van benne sd kártya.

Eddig minden gond nélkül ment. Arra is gondoltam, hogy talán letöltöttem valami app-ot, és az szúrt ki velem.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



2016. okt. 17. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Letoroltem egy ehhez szükséges app-ot. Ha ujra felrakod jo lesz. Lehet hogy nem is a telora kell, ha nem a szamgepre egy program. Regi alcatelemnel ez volt.
2016. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána nézek. Nem akarok minden app-ot törölni róla. De lehet, hogy kénytelen leszek?! :)
2016. okt. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!