Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell jailbreak-elni az...

Hogy kell jailbreak-elni az iPhone 4S-t? (9.3.5 iOS-t használ)

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam jailbreak-elni az iPhone-t, csak a Cydia-nak a próba verzióját lehet feltelepíteni, és nem lehetett teljesen használni, csak akkor, amikor adakoztál, és talán, teljes lesz a Cydia, 9.3.5-ös az iOS (az utolsó frissítés az iPhone-omnak), SEGÍTSÉG!!! előre meg is köszönném

2016. okt. 18. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, minek?


Én is zsélbrékeltem a hülye fejemmel egy 3GS-t, aztán mindenféle hülyeséget csinál azota.

2016. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia a jailbreak csak különböző ios verziokra erheto el: a legutobbi ios 9.2-9.3.3ig, 9.3.5 re sosem lesz jailbreak!!!

A cydia és a jailbreak mindig ingyenes és az is marad!!! Sese fizess erte, amit letöltöttél kamu. Ha erdekel a jailbreak a pangi.io oldalon tovabb olvashatsz rola, de sajnos ezen a telodon sosem lesz jailbreak :/

2016. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miert is ne lenne a 9.3.5-on jailbreak?

eddig minden utolso verzion volt minden iphonera!

lehet hogy kell par honap amig kijon, de szerintem lesz.

2016. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

+1 2#

Bár én inkább az itthoni szifon.com ot ajánlom az magyar


3# gondolom arra értette, hogy nem a 9.3.5 öt törik fel, hanem a 10esen törik a fejüket hogy hogyan kéne


Legutóbb nagyon sokat kellet várni mire a 9.2 feltörték, szerintem most még többet kell, mert a múltkori is csak "semi-tethered" volt

Szal tényleg kétséges :D

2016. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Válasz az #1-nek

Azért, hogy tudjam az órajelet 800mhz-ről 1ghz-re beálitani, mire olyan lassú a cpu bútitás miatt a rendszer!

2016. nov. 5. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Azzal meg az a gond hogy le fogja szívni az aksit és melegedni fog. Mit gondolsz ha jobb lett volna 1Ghz-en futtatni akkor az Apple gyárilag nem úgy adta volna ki?

Az összes iphone underclockolt procis különben, mert úgy a jó.

2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az újabb iPhone-olnak nincs már levútitva a processzor, csak a régebbiek!
2016. nov. 7. 16:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha 1 GHz lenne az órajele, akkor ne töltené csiga lassan az appokat, köztűk a beépített appokat is!
2016. nov. 7. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Na nehogymá az a 20% cpu tuningtól fénysebességgel repülne! Megmondom mennyivel lenne gyorsabb: 20%-al.

Az viszont nagyon valószínű hogy az aksi kétszer olyan gyorsan merülne, és az egész teló hőmérséklete megduplázódna.

2016. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!