Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettm a telefonom ezért...

Frissítettm a telefonom ezért kikapcsolt. Bekapcsolásakor kéri a simkártyajelszót. Elfelejtettem a jelszót és nem találom a kártyát. Nem lehet feltörni valahogy?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lopott akkor nem szívesen fog senki sem segíteni...

hogy lehet egy négyjegyű számot elfelejteni?


Egyébként meg elballagsz a legközelebbi ügyf. szolgálatra, amelyik szolgáltatónál vagy, amennyiben igazolod hogy tiéd a kártya, sim, akkor kiadják az eredeti pin kódodat. Egyszer jártam így de én rosszul ütöttem be véletlen 3x. Azóta megjegyzem és kész.

2016. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme lenne levédeni, ha egy kétszavas válaszban meg lehetne mondani, hogyan kell feltörni?

A logika nem az erősséged igaz kérdező?

2016. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szolgáltató nem adja ki a pin kódot, mert ő sem tudja. Megfelelő igazolás után ad egy uj sim kártyát. A pin kód az mindenképpen uj lesz, de a hívószámot lehet kérni a régit is, meg újat is.
2016. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, nem tudja kiadni de nem új sim-et ad hanem csak új pint, azt hiszem. Mindenképp megoldható, természetesen csak ha igazolod magad.
2016. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Friss infó: most hétvégén voltam a Telekomnál. Nem adnak sem pint, sem új simet, hanem a meglévő puk1 kódját.
2016. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De még mindig csak akkor ha tiéd is a telefon :)

Sántít eleve ott, hogy gondolhatta volna a kérdező ha frissít akkor ki is fog kapcsolni, mint a pc, kell a reboot neki. Ha pedig reboot, akkor bizony kell a pin.

2016. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puk kódot a Telekom fiókban is meg lehet nézni online.
2016. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem írta ki, üres maradt a PUK kód mező a Telekom fiókban.
2016. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!