Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék EU-n belül,...

Honnan tudnék EU-n belül, külföldről telefont rendelni?

Figyelt kérdés

Legalább 1 év nemzetközi vagy magyar garanciával?

Konkrétan egy Nokia X2 Dual-sim amit keresek, de nem nagyon kapni sehol.

Mielőtt valaki le akarna beszélni róla, 2 éve egy Nokia X-em van google apps-al, launcher-el, ugyanolyan mint egy normál android, csak épp jobb minőségű és megbízhatóbb, de most váltanék a nagyobb változatára.


2016. okt. 19. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Ez az egész Nokia X elgondoldás bukás lett. Az alap rendszer nem lett valami jó és maguk a telefonok is gyengébbek lettek mint a konkurencia telefonjai. A Nokia se költött annyit marketingre, hogy népszerűek legyenek ezek a készülékek. Egyszóval ment minden a lecsóba és nem igazán lett több X szériás Nokia a Nokia X platformmal.
2016. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

X2-t egy darabig forgalmazták itthon is, csak rövid ideig, arányában drágább volt mint a többi.

Akkor milyen ajánlotok 30e ft-ig helyette, ami nem kínai gagyi, nem lg, hanem valamilyen minőségi android, legalább 2 maggal, 1gb rammal, hd felvétellel és ips kijelzővel?

2016. okt. 19. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Doogee X5 pro megfelelő lenne. A Doogee a normális kínai márkák közé tartozik, van benne 2GB ram, egy 4 magos 64 bites proci, a kijelző ips, a kamera meg tud hd felvételt de a képminőség az nem lesz a legjobb. És ez igazából igaz az összes többi telefonra amit hasonló áron kapsz.

5.1-es andorid van rajta nem sok módosítással, gördülékenyen működik az egész telefon, 30ért nem igen van ennél normálisabb androidos telefon.

2016. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elég baj az hogy csak a kínai telefonok vannak ennyiért...

régebben egy értelmes telefonhoz olcsóbban is hozzá lehetett jutni.

2016. okt. 19. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben sem lehetett ennyiért jobb mobilt kapni
2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én amikor vettem a Nokia X-et, postával együtt került azt hiszem 24e Ft-ba, kategóriájának társai ugyanilyen hardverrel kb. még vagy 6-8-10 ezer Ft-al drágábbak voltak.

Most egy Lenovo A2010 kerül 26-28e Ft-ba, anyósomnak ilyen van, de nekem nemigen kéne, még szemből nézve is csúnya kijelző, érintője egy nulla, akksi nincs fél napos ha használja is az ember, talán a kamera ami használható rajta, meg jó hangereje van (elvileg, én nem próbáltam).

2016. okt. 19. 16:16
 7/9 BM-Striker ***** válasza:

Noika X/X2 Andoid-os telefonok egyedi felülettel.


Nokia X vonal gyártása megszűnt , miután MS megvette a Nokia okostelefon üzletágát.


Legolcsóbb jónak mondható telefon a Vernee Thor 36-ért, aminek jó kijelzője is és az akkuja kibír 1,5 lapot legalább(nekem is ilyen van)

2016. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kategóriájának társai ugyanilyen hardverrel kb. még vagy 6-8-10 ezer Ft-al drágábbak voltak


Ez azért vicces, mert ebben Snapdragon S4 play proci volt ami kb. hasonló volt mint a Snapdragon 200 ami szintén ebbe a 20-30 ezer forintos kategóriában volt tetten érhető. Ami 6-8-10ezzer voltak drágábbak mint ez azokban már a komolyabbnak számító Snapdragon 400 volt, illetve kezdett megjelenni a Snapdragon 410 ami már 64bites proci. Ami drágább volt az erősebb is volt, ami meg vele egy árban volt az meg ugyan olyan volt mint ez.

2016. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Anno ezt is néztem: [link]


Még ma is kapni úgy látom, és mennyi az ára? 26 ezer. Akkoriban majdnem 30 ezer volt. Snapdragon 200, 512 ram, adreno 302 (mint a nokia x-ben) Totál ugyanaz, mégis drágább volt azért nem vettem meg akkor sem. Ez csak egy példa, hasonló tudásúak akkoriban mind drágábbak voltak mint amennyiért én vettem az X-et.

Én úgy vagyok vele, hogy 30-nál többet nem adok telefonért de minőségi legyen, és ez alatt nem a 8 magot, meg a 3-4gb ramot értem, meg a 8 kamerát hanem megbízható, normális anyaghasználatú ne gagyi szappantartó legyen, aminek van hangja, nem mint egy doboz, és bírjon egy napot lazán.

2016. okt. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!